Hotel Royal Brayka Beach

Popis

Lokalizácia

letisko Marsa Alam cca 43 km ;centrum Port Ghalibcca 40 km

Využitie

plážový volejbal, vodná gymnastika, aerobik ;stolný tenis, boccia ;tenisový kurt ;fitness ;Spa centrum, sauna, masáže ;potápačské centrum

Ubytovanie

max. obsadenosť : 2 LI + 1 prístelka ;WC, kúpeľňa, sušič na vlasy ;TV/SAT, izbový telefón ;mini bar (1 fľaša vody po prílete) ;trezor (zadarmo)

Stravovanie

all inclusive v čase 10:00 - 23:00 hod.

Popis

Novopostavený hotel svojim klientom ponúka kvalitné ubytovanie, skladá sa z niekoľkých obytných blokov. Hotel sa nachádza pri piesočnatej pláži v zálive s pozvoľným vstupom do mora. Vstup do mora je piesočnatý, prechádzajúci do koralov. Je ideálnym miestom pre potápanie a šnorchlovanie. Hotel vo svojich priestoroch ponúka ubytovanie v štandardných 2–lôžkových izbách s možnosťou 1 prístelky a rodinných izbách na vyžiadanie (2 prepojené izby - väčšia a menšia spálňa, možnosť 1 prístelky, možnosť 2 prísteliek pre deti), všetky izby sú vybavené balkónom alebo terasou. Hotel disponuje hotelovou recepciou a zmenárňou, hlavnou reštauráciou, a la carte reštauráciami (rybia, talianska), niekoľkými barmi, 5 bazénmi (slnečníky a ležadlá zadarmo), detským bazénom, orientálnou kaviarňou, konferenčnou miestnosťou, wifi za poplatok, internetovou kaviarňou za poplatok, obchodnou arkádou a mini klubom. Hotel ponúka svojim klientom využiť bez poplatku: animačné programy a nepravidelné večerné diskotéky, plážový volejbal, tenisový kurt (osvetlenie a vybavenie za poplatok), stolný tenis, boccia, fitness, aerobic, vodná gymnastika. A za poplatok: Spa centrum, sauna, masáže, potápačské centrum vrátane cvičného bazénu, futbal.