Hotel Rixos The Palm Dubai

Popis

Poloha

Novootvorený hotel na Palmovom ostrove s privátnou 500 m dlhou piesočnatou plážou. Nákupné strediská sú vzdialené cca 17 km, aquapark Aquaventure cca 5 km, vzdialenosť od letiska je cca 47 km.

Vybavanie

Moderný a elegantný hotel otvorený vo februári 2012 poskytuje ubytovanie v 231 izbách a suitách. K vybaveniu hotela patria vstupná hala, 4 reštaurácie (A la Turca s tureckou kuchyňou, Chef Steak House s ponukou steakov prvotriednej kvality, Roccha Mediterranean, Gold and Silver private Dining room), 2 longues, bazénový komplex s 2 bazénmi, terasou a barom (ležadlá, slnečníky a osušky sú pri bazéne a na pláži bez poplatku), konferenčné centrum. ŠPORT A ZÁBAVA: fitnes centrum, sauna, parný kúpeľ, joga, pilates,  zumba, plážový volejbal, vodná gymnastika. Za poplatok: Rixos Royal spa - wellness a spa centrum so širokou ponukou rôznych procedúr, masáží, kozmetický salón, vodné športy na pláži.

Ubytovanie

Deluxe izby sú moderne a luxusne zariadené s kompletne vybavenou kúpeľňou vrátane kúpacích plášťov, papúč a sušiča vlasov, klimatizáciou, telefónom, trezorom, LCD televízorom, minibarom (za poplatok), varnou kanvicou, prípojkou na internet (za poplatok), balkónom.

Stravovanie

Raňajky formou bohatých bufetových stolov. Možnosť doobjednať večere podávané formou bufetu alebo menu.

Pre deti

Detský mniklub Rixi pre deti 4-12 r. s pestrou ponukou detských aktivít, detské disco, babysitter (za poplatok).

Pláž