Hotel Elysee

Popis

Poloha

Hotel je situovaný asi 1,5 km od centra Alanye, spojenie je zabezpečené miestnymi autobusmi, taxíkmi alebo aj príjemnou prechádzkou. Nájdete tam množstvo reštaurácií, barov, nákupných možností a príležitostí na zábavu. Od letiska v Antalyi je vzdialený asi 130 km.

Vybavanie

Hotel má vstupnú halu s recepciou, Wi-Fi v priestoroch recepcie zdarma, reštauráciu, bary, cukráreň, konferenčnú miestnosť, minimarket. V udržiavanej záhrade sa nachádza veľký bazén, slnečníky, ležadlá a matrace sú zdarma. Hostia majú za poplatok k dispozícii masáže, saunu, kaderníctvo a biliard, zdarma stolný tenis, šípky, fitnes a boccia. V hoteli sa konajú počas dňa i večer športové a zábavné programy.

Ubytovanie

Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky majú kúpeľňu s WC, klimatizáciu (individuálne riadenú), sušič na vlasy, telefón, trezor (za poplatok), minibar, SAT TV a balkón.

Stravovanie

All inclusive.

All Inclusive

Raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky, odpoludnia káva, čaj, koláče, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 09.00 – 23.00 hod., fitnes, šípky stolný tenis, boccia, plážový volejbal.

Pre deti

Bazén, ihrisko, postieľka.

Pláž

Piesočnatá pláž je vzdialená len asi 50 m a od hotela ju oddeľuje miestna komunikácia. Slnečníky, ležadlá, matrace a vodné športy sú za poplatok.