Marjan Island Resort & Spa

Popis

Poloha

Marjan Island Resort & Spa sa nachádza pri piesočnatej pláži s plážovým klubom (prechod na pláž cez komunikáciu) v oblasti Al Hamra. Neďaleko hotela je nákupné centrum Al Hamra Mall, od centra strediska Ras Al Khaimah je vzdialený 20 minút autom. Vodný park Iceland a nákupné centrum Manar Mall sa nachádzajú vo vzdialenosti cca 15 minút od hotela. Golfové ihrisko je vzdialené asi 5 minút jazdy.

Vybavanie

HOTEL Hotelový komplex Marjan Island Resort & Spa známej siete Accor obklopuje tropická zeleň. Z hotela je priamy výhľad na arabský záliv. Má vstupnú lobby s recepciou, bazénový komplex, wellness centrum, fitnes centrum, niekoľko reštaurácií, business centrum, konferenčnú miestnosť. Wi-Fi je vo verejných priestoroch zdarma. Hotel stojí pri piesočnatej pláži s plážovým klubom. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú na pláži zdarma. Vodné športy na pláži sú za poplatok.REŠTAURÁCIE Hostia môžu využiť 5 reštaurácií. Al Liwan poskytuje celodenné stravovanie a medzinárodnú kuchyňu. Zaitouna House je libanonská reštaurácia, Al Forno talianska, Casa Maghrib podáva jedlá z marockej kuchyne a nakoniec reštaurácia Amouage. V bare Al Majlis sa servíruje tradičný arabský čaj. Okrem neho je k dispozícii Turtle beach club a Infinity pool bar.  BAZÉNY V hoteli nájdete bazénový komplex s ležadlami, slnečníkmi a uterákmi zdarma. Detský bazén je hneď vedľa pirátskeho klubu. Hotel má aj vnútorný bazén, ktorý je len pre hostí starších ako 18 rokov. Je za poplatok.ŠPORT & ZÁBAVA  V cene je fitnes centrum, plážový volejbal, športové animačné programy počas dňa, jacuzzi. WELLNESS & SPA La´mar Spa ponúka množstvo procedúr, masáže, parné a oddychové miestnosti zvlášť pre ženy a pre mužov, tradičný hammám, manikúru, pedikúru. Vo wellness centre sa robia napríklad ajurvédske masáže, thajské masáže, individuálne ošetrenia tváre a tela. Procedúry v Spa centre sú za poplatok.

Ubytovanie

Hotel Marjan Island Resort & Spa ponúka 299 elegantne zariadených izieb s tradičnými arabskými prvkami, ktoré sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou, županmi a sušičom na vlasy, HD TV, rádiom, telefónom, trezorom, minibarom, zariadením na prípravu kávy a čaju. Nájdete tu tiež kútik so sedením a písacím stolom. Wi-Fi pripojenie je zdarma.  TYPY IZIEB Superior izbyPremium izbyRodinné izbySuity

Stravovanie

Hotel ponúka služby soft all inclusive.Raňajky, obedy a večere sú podávané v hlavnej reštaurácii. Nealkoholické nápoje a nealko koktejly sa podávajú počas jedál, v Turtle Beach Clube od 8:00 do 18:00 hod. a pri bazéne od 8:00 do 20:00 hod. V hoteli sa nepodáva alkohol.* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Pre deti

Pirate´s club pre deti od 3 do 15 rokov, vrátane zóny pre tínedžerovDetské animačné programy Detské menu Vybavenie pre dojčatá Opatrovateľská služba je za poplatokDetské stoličky v reštauráciách Detské ohrádky Detské postieľky Ihrisko