Hotel Karmir Resort & SPA

Popis

Rodinný hotelový rezort sa rozprestiera v letovisku Goynuk na pozemku s rozlohou 18 000 m2. Leží len 90 m od súkromnej piesočnatej pláži. Od centra strediska Kemer je vzdialený 9 km, 30 km od Antalye a 40 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

Vybavenie:
Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 2 á la carte reštaurácie (turecká a talianska), lobby bar, výťah, snack bar vrátane plážového baru, vonkajšie bazény, detské bazény, aquapark s tobogánmi, miniklub, hracia miestnosť, TV miestnosť, spa centrum, fitnes, joga, pilates, basketbal, plážový volejbal, šípky, stolný tenis, minifutbal, tenisový kurt, kongresová miestnosť, nákupné centrum, disko, parkovisko a animácie pre deti a dospelých. Internetové pripojenie v areáli hotela je k dispozícii zdarma. Ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži zdarma.

Ubytovanie:
luxusné, klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1prístelky, kúpeľňa(sprcha a WC), sušič na vlasy, LCD – TV, telefón, minibar, trezor, balkón a WiFi pripojenie.

Stravovanie:
ULTRA ALL INCLUSIVE
Raňajky, obedy a večere podávané formou bohatých švédskych stolov taktiež ľahké občerstvenie počas dňa. Podáva sa polnočná večera, koláče, zmrzlina, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje. Podrobný rozpis dostanete priamo v hoteli.

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
*****+: Moderne zariadený hotel disponujúci kvalitnými službami vhodný pre mladých aj rodiny s deťmi. Vzhľadom na množstvo aktivít pre deti všetkých vekových kategórií a krásnu udržiavanú záhradu, hotel je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi. Výhodou hotela je určite aj jeho priestranná pláž s pozvoľným vstupom do mora.