Barceló Maya Palace Deluxe

Popis

Poloha

Hotelový komplex Barceló Maya Beach Resort tvorí päť hotelov známej hotelovej siete Barceló. 25 km južne od strediska Playa del Carmen na prekrásnej pláži s jemným pieskom sa rozprestierajú hotely Barceló Maya Colonial a Tropical Resorts, Maya Beach a Caribe Resorts a Maya Palace Deluxe. Luxusný hotelový rezort pre náročných sa rozprestiera v tropickej záhrade s bazénmi, integrovanými detskými bazénmi a vírivkou. Ležadlá, slnečníky, osušky pri bazéne aj na pláži sú zdarma. Súčasťou komplexu sú obchodíky, salón krásy, kaderníctvo, 24-hod. izbový servis (za poplatok), Spa centrum. Hoteloví hostia Palace Deluxe 5* môžu využívať zariadenia všetkých piatich hotelových komplexov. Transfer z letiska Cancún asi 60 minút.

Vybavanie

Veľkoryso riešený areál hotelov disponuje oddychovou zónou s bazénmi, integrovanými detskými bazénmi a vírivkou. Ležadlá, slnečníky, osušky pri bazéne aj na pláži sú zdarma. Súčasťou vybavenia sú obchodíky, salón krásy, kaderníctvo, 24-hod. izbový servis (za poplatok), Spa centrum. Maya Beach a Caribe ponúka služby all inclusive štyroch reštauráciách (dve formou bufetu a dve á la carte), dva snack bary a grillbar; Maya Colonial a Tropical má 6 reštaurácií (štyri á la carte a dve so stravovaním formou bufetu), k dispozícii je spolu 7 barov. Pre deti: detské bazény, miniklub (4-12), detské diskotéky a spa, animačné programy. ŠPORT A ZÁBAVA: 7 tenisových ihrísk, fitnes centrum, windsurfing, šnorchlovanie, požičiavanie vodných bicyklov, za poplatok je potápanie, motorizované vodné športy na pláži a služby na neďalekom golfovom ihrisku.

Ubytovanie

1035 izieb hotelov Maya Beach/Caribe a 960 izieb komplexov Maya Colonial/Tropical. BARCELO MAYA PALACE DELUXE má 756 izieb, Junior Suite Deluxe izby s plochou 45 m2 s oddelenou dennou časťou a sedením majú kúpeľňu s príslušenstvom, klimatizáciu, stropný ventilátor, sušič na vlasy, trezor, telefón, rádio, TV, varnú kanvicu na kávu/čaj, žehličku, pripojenie na internet (za poplatok), balkón alebo terasu. Club Premium služby na vyžiadanie a za doplatok. je rozmiestnených v bohatej tropickej záhrade. Vybavenie izieb: kúpeľňa s príslušenstvom, klimatizácia, stropný ventilátor, sušič na vlasy, trezor, telefón, rádio, TV, varnú kanvicu na kávu/čaj, pripojenie na internet (za poplatok), balkón alebo terasu. Rozdielne sú rozlohou: izba Superior hotelov Maya Beach/Caribe 24m2 a izba Deluxe Maya Colonial a Tropical 39m2. Služby Club Premium (na vyžiadanie a za doplatok) zahŕňajú individuálny check in/check out, služby concierge, vačší minibar, exkluzívny lounge, izbovú službu, pripojenie na internet WLAN, zľavu v Spa centre, bezplatné miestne hovory.

Stravovanie

ALL INCLUSIVE Raňajky a obedy formou bufetových stolov, večer bufetové stoly alebo trikrát týždenne možné stravovanie v a la carte reštaurácii (potrebná rezervácia), alkoholické a nealkoholické nápoje od 9:00-22:30 v diskotéke do 02:00 a nealkoholické nápoje v minibare, 24 hodín denne nápoje v lobby. Aktivity pri bazénoch, animácie, aerobik, stolný tenis, minigolf, biliard, volejbal, kajaky, večer diskotéka a zábavné programy.