Hotel Labranda Club Makadi

Popis

Popis

Egypt / Hurghada / Makadi Bay. Labranda Club sa nachádza v krásnom zálive Makadi Bay, obklopený záhradou a piesočnatou plážou, ktorá poskytuje pohľad na krištáľovo čisté Červené more. Tento hotel s útulnou atmosférou je vhodnou voľbou pre všetky vekové kategórie klientov, pre milovníkov potápania, vodných športov a tiež pre rodiny s deťmi.

Vzdialenosť

pláže: pri plážiletiska: 30 kmcentra: 35 km nákupné možnosti: v hoteli

Ubytovanie

Štandardná izbacentrálne ovládaná klimatizáciaTV so satelitným príjmomminibar (za poplatok)set na prípravu čaju a kávyvlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC)trezor (zadarmo)balkón alebo terasaUbytovanie za príplatokJednolôžková izbaRodinná izba - priestrannejšiaIzba s výhľadom na bazén

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciouhlavná reštaurácia4 á la carte reštaurácie: burger reštaurácia: zadarmo, čínska, kubánska, grécka (za poplatok, rezerácia nutná, vyžadované formálne oblečenie)lobby barbar pri bazéneWi-Fi v lobby zadarmoshisha bar (za poplatok)konferenčná miestnosťobchodná arkáda2 bazény, 1 vyhrievaný v zimnom období (slnečníky, ležadlá a osušky zadarmo)detský bazénikbetské ihriskominiklub (pre deti 4-12 rokov)

Pláž

piesočnatáležadlá, slnečníky a osušky zadarmoplážový barplážová reštaurácia

Šport a zábava zadarmo

večerné programyanimačné programyplážový volejbalbiliardpetanquetenisový kurt (osvetlenie za poplatok)stolný tenisaerobicvodné pólošípkyfitness

Šport a zábava za príplatok

SPA centrumsaunavírivkamasážesquashjazda na koňochvodné športy na plážipotápačské centrum

Stravovanie v cene

All inclusive: 10:00-24:00, raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby. Možnosť čerpania v čase a na miestach určených hotelom.