Barceló Solymar

Popis

Popis

Príjemný dobre vedený hotel s výbornými službami sa nachádza priamo pri pláži, neďaleko centra letoviska. Izby sa nachádzajú v hlavnej budove alebo jednoposchodových pavilónoch uprostred udržiavanej záhrady. Veľmi dobrá poloha, rozsah a kvalita poskytovaných služieb robí z tohto hotela obľúbený cieľ turistov z celého sveta.

Vzdialenosť

- pláže 0 m - letiska 32 km - centra 1 km - nákupných možností 1 km

Ubytovanie

- individuálne nastaviteľná klimatizácia - telefón - TV so sat. príjmom - kávovar alebo rýchlovarná kanvica - minibar - trezor - vlastné sociálne zariadenie - sušič vlasov - balkón alebo terasa Ubytovanie za príplatok - izba s výhľadom na more

Zariadenie hotela

- vstupná hala s recepciou - hlavná reštaurácia - 6 tematických reštaurácií - niekoľko barov, snack bar - kaderníctvo - minimarket - obchod so suvenírmi - lekár - Wi-Fi pripojenie (za poplatok) - bazén s oddelenou časťou pre deti (slnečníky a ležadlá zadarmo) - relaxačný bazén s vírivkou - miniklub, detské ihrisko

Pláž

- piesočnatá - slnečníky, ležadlá a plážové osušky zadarmo - plážový bar

Šport a zábava zadarmo

- animačné a večerné programy - 2 tenisové kurty - fitness, vírivka - plážový volejbal - sauna - kajak - úvodné lekcie potápania - záhradné šachy - nemotorizované vodné športy (vodné bicykle, šnorchlovanie 1 hodina denne, plachtenie len s medzinárodným preukazom)

Šport a zábava za príplatok

- golf - masáže - potápanie - požičovňa skútrov a bicyklov

Stravovanie v cene

All Inclusive 24 hodín: raňajky, obedy a večere, formou bufetu, večeru je možné objednať 1 x za pobyt v reštaurácii s obsluhou (talianska, kubánska, rybia), ľahké občerstvenie počas dňa, neobmedzená konzumácia rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby a vybraných dovozových alkoholických nápojov v čase od 10:30 - 23:00 hod. vo vybraných priestoroch hotela, v noci od 23:00 - 07:00 hod. je hosťom k dispozícii jeden z barov/snack barov, ktorý podáva nápoje a ľahké občerstvenie.