Komplex Margarita Maris

Popis

POLOHA

komplex v mestečku Sv. Filip i Jakov, vzdialený od štrkovo-piesočnatej pláže cca 250 m.

POPIS

v areáli sa nachádza recepcia, reštaurácia s terasou, detské ihrisko s pieskoviskom, tenisový kurt, multifunkčné ihrisko. Parkovisko je pred centrálnou recepciou (zadarmo).

UBYTOVANIE

v klimatizovaných štúdiách. Štúdio má jednu miestnosť pre 2 alebo 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti do 12 rokov (3.lôžko je rozťahovací gauč, preto je potrebné zvážiť komfort pri ubytovaní 2 detí), vlastné sociálne zariadenie, TV, s kompletne vybavenou kuchynkou (s chladničkou a dvojplatničkou), balkón alebo terasu. Je tu možnosť požičania detskej postieľky za príplatok.

STRAVOVANIE

polpenzia – raňajky a večere formou bohatých bufetových stolov vrátane stolovej vody, obedy za príplatok.

ŠPORT A ZÁBAVA

detské ihrisko v areáli, multifunkčné ihrisko (futbal, basketbal, volejbal), vodné športy na pláži, požičovňa vodných bicyklov a člnov, reštaurácia, kaviarne, cukrárne, tanečné terasy v mestečku, nočná zábava v Biograde na Moru (vzdialený cca 2 km), fakultatívne výlety.

 www.vud.hr

 

FERKO KLUB V TERMÍNOCH OD 10.7. – 15.8. ZAHŔŇA KAŽDÝ DEŇ OKREM PIATKU A NEDELE POPOLUDŇAJŠIE ORGANIZOVANÉ AKTIVITY PRE DETI (KRESLENIE, DETSKÉ HRY, HRY NA PLÁŽI, SÚŤAŽE A INÉ).