Penzión Lebeď

Popis

Poloha

nachádza sa v juhovýchodnej časti letoviska, približne 350 m od centra Primorska.

Popis

penzión s príjemnou rodinnou atmosférou, zariadený pekným dreveným nábytkom. Severná piesočnatá pláž je vzdialená cca 300 m, južná piesočnatá pláž cca 350 m. Obe pláže sú dlhé a priestranné, s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Ubytovanie

je zabezpečené v izbách a apartmánoch. IZBY - 2-lôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek, sprcha, WC, chladnička, TV a balkón. APARTMÁNY pre 4 až 6 osôb, 2 samostatné izby, každá s 2 lôžkami s možnosťou 1 resp. 2 prísteliek, kuchynský kút, sprcha, WC, chladnička, TV, balkón, detská postieľka na vyžiadanie za poplatok (obmedzený počet). Apartmány musia byť obsadené 4-mi plne platiacimi osobami. Detská postieľka na vyžiadanie zdarma (obmedzený počet).

Strava

bez stravy, možnosť doobjednať stravu v blízkej reštaurácii.

Sport

vodné športy na pláži, šmykľavky na južnej pláži. Na konci severnej pláže sa nachádza nudistická pláž. Stredisko ponúka aj aquapark, tenisové kurty, futbalové, basketbalové a plážové ihriská, školu kitesurfingu, prenájom bicyklov. Široká ponuka vodných športov za poplatok na oboch plážach - vodný bicykel, vodné lyže, windsurfing, jazdu na vodnom banáne. Súčasťou strediska sú aj diskotéky, reštaurácie, bary a folklórny program.