Hotel Korali

Popis

Hotelový komplex sa nachádza priamo na obľúbenej sutomorskej pláži. Centrum Sutomore je vzdialené od hotelového komplexu cca 300 m. Pozdĺž pláže vedie promenáda, ktorá ponúka široké možnosti nákupných možností (butiky, obchody so suvenírmi, zlatníctva) a tiež bohatú ponuku miestnych reštaurácií a kaviarní. Hotelová piesočnato - okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pri hoteli. Na pláži sa nachádzajú sprchy so sladkou vodou, plážové reštaurácie a bary, zábavné nafukovacie vodné atrakcie pre deti a dospelých.

Vybavenie:
vstupná recepcia, reštaurácie s 2 terasami, bar, TV kútik, trezor, WiFi, animačné programy pre deti aj dospelých, detský klub, detská postieľka, parkovisko zdarma, opatrovateľka detí, služby klubového hotela zdarma, ihrisko pre loptové hry (volejbal, basketbal, futbal), stolný tenis, detské ihrisko, vodné športy a atrakcie na pláži za poplatok. Plážový set na pláži za poplatok.

Ubytovanie:
klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky , kúpeľňa (sprcha/WC), sušič na vlasy, SAT-TV, telefón, balkón.

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE LIGHT
Raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov.

Oficiálna kategória:
***

Naše hodnotenie:
***+:  hotel so štandardnou výbavou, ktorý sa nachádza priamo na krásnej a širokej pláži s pozvoľným vstupom do mora, vhodný pre všetky vekové kategórie ako aj rodiny s deťmi.