Hotel Royal Horizons Boavista

Popis

Popis

Kapverdské ostrovy / ostrov Boa Vista / Praia de Chaves. Príjemný hotel postavený v talianskom štýle leží priamo pri krásnej a širokej piesočnatej pláži Praia de Chaves a svojim klientom zaručuje bezstarostnú a pokojnú dovolenku plnú odpočinku a relaxu. Hotel ponúka ubytovanie v nízkych budovách, ktoré obklopuje krásna udržiavaná záhrada a niekoľko bazénov, k dispozícií je aj pokojná zóna pri pláži aj bazénoch, kde Vás nebudú vyrušovať animácie ani čulý ruch pri športovaní. Hotelový reťazec Royal Decameron je medzi klientmi veľmi obľúbený a vyhľadávaný hlavne vďaka svojim perfektným službám, ideálnej polohe hotela a vynikajúcej gastronómii. Oficiálna kategória hotela je 4*, ale podľa nášho názoru a vďaka množstvu pozitívnych ohlasov, hotel a jeho služby zodpovedajú minimálne kategórii 4* plus.

Vzdialenosť

pláže: pri plážiletisko: 3 kmcentra: 10 km (Sal Rei) nákupných možností: 10 km (Sal Rei)

Ubytovanie

Štandardná izbaklimatizácia, telefónTVvlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, WC, sušič vlasov)trezor (za poplatok)balkón alebo terasaUbytovanie za príplatokSuita – navyše obývacia izba s chladničkou, kuchynkou a balkónom/terasou

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciouhlavná reštauráciareštaurácia s obsluhousnack bardisko barbar pri bazénebar na plážiWi-Fi na recepcii za poplatok2 bazény (1 s vírivkou, ležadlá a plážové osušky zadarmo)

Pláž

piesočnatáležadlá, slnečníky a plážové osušky (zadarmo)

Šport a zábava zadarmo

animačné programyvečerné programy2 tenisové kurtyšportové ihriskofitnessdiskodetský klub

Šport a zábava za príplatok

SPA centrum

Stravovanie v cene

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.