Kilifi Bay Beach Resort

Popis

Popis

Keňa / Kilifi. Pobrežný rezort postavený v udržiavanej záhrade s krásnym výhľadom na Indický oceán a nekonečne dlhú piesočnatú pláž. Nachádza sa na pol ceste medzi Malindi a Mombasou a približne 5 km od prístavného mestečka Kilifi; kde môžete okrem obchodíkov navštíviť aj jaskyne a hrobky zo 14. storočia. Rezort tvorí niekoľko samostatných budov s 50 izbami; ktoré v posledných rokov prešli rekonštrukciou. V rezorte panuje príjemná atmosféra a je ideálnym miestom pre relax. Pre aktívnych klientov sú pripravené animačné programy a ponuka vodných športov.

Vzdialenosť

pláže: pri pláži letisko: 64 km centra: Kilifi 5 km / Malindi 55 km / Mombasa 56 km

Ubytovanie

Štandardná izba v záhrade individuálne ovládateľná klimatizáciastropný ventilátormoskytiéra (na vyžiadanie)plazmová TVminibar (denne doplňovaná voda )set na prípravu kávy a čajuvlastné sociálne zariadenie (kúpeľňaWC)trezor (zadarmo)

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciouhlavná reštauráciareštaurácia s obsluhou (morské plodyza poplatok)Wi-Fi (zadarmo)barbar pri bazénezmenáreňkonferenčná miestnosťTV kútik 2 bazény (ležadlá a uteráky zadarmo)butikpráčovňa (za poplatok)služba stráženie detí

Pláž

piesočnatáprístup po schodoch cez vyvýšený plážový barležadláslnečníky a uteráky zadarmo

Šport a zábava zadarmo

animácievečerné programyživá hudbavodná gymnastikaplážový volejbalstolný tenisšípkybiliardmasáže (zadarmo 30 minút denne)

Šport a zábava za príplatok

šnorchľovaniepotápaniewindsurfingvodné športy na plážipožičovňa áut a bicyklov

Stravovanie v cene

All inclusive: 10:00-23:00zahŕňa raňajkyobedyvečere formou bufetupočas dňa ľahké občerstvenieneobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.