Lily Beach Resort & Spa

Popis

Popis

 Rezort vhodný pre milovníkov šnorchlovania a potápania aj rodiny s deťmi. Poskytuje exkluzívne all inclusive - tzv platinum plan, pre ktorý je veľmi obľúbený. Transfer hydroplánom trvá cca 20 minút, rezort je vzdialený od letiska v Malé 80 km. Ponúka ubytovanie v 57 plážových vilách, 6 rodinných vilách, 16 Lagoon vilách (plážové vilky s terasou nad vodou), 36 Deluxe vodných vilách 4 vodných suite.

Vybavenie

3 reštaurácie, 3 bary, bazén, fitness, sauna, kúpele, masáže, salón krásy, potápačské centrum, centrum vodných športov, obchod so suvenírmi, internetová kaviareň, detský klub, wi-fi.

Pláž

S jemným bielym pieskom.

Zábava a šport

Potápanie, vodné športy, tenis, volejbal, vonkajšie hry, stolný tenis, biliard, rybolov, výlety, animačné programy, diskotéka, živá hudba.

Stravovanie

All Inclusive - tzv platinum plan.

Vybavenie plážových viliek

WC, vonkajšia kúpeľňa, vaňa, fén, klimatizácia, minibar, príslušenstvo pre varenie kávy a čaju, trezor, telefón, plazmová TV, CD a DVD prehrá- vač, wi-fi. V základnej cene je ubytovanie typu Beach vila. Ubytovanie vo vyššej kategórii za príplatok. Na izbe maximálne 3 dospelí alebo 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov.