Hotel Silva Beach

Popis

Popis hotela

Hotelový komplex postavený priamo pri pieskovo-kamienkovej pláži je obkolesený krásnymi záhradami. Hostia majú k dispozícii recepciu, hlavnú hotelovú reštauráciu, á la carte reštauráciu, bar pri bazéne, plážový bar a lobby bar, požičovňu aút, Wi-Fi pripojenie v celom hoteli zadarmo. V areáli hotela sa nachádzajú 2 bazény so sladkou a slanou vodou, wellness centrum (masáže, sauna, vírivka), fitnescentrum, tenisový kurt, stolný tenis, šípky, plážový volejbal, centrum vodných športov na pláži. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne poskytované bezplatne. O zábavu sa stará hotelový animačný tím.

Stredisko

Hotel postavený v typickom krétskom štýle sa nachádza v blízkosti letoviska Hersonissos, 25 km od medzinárodného letiska v Heraklione.

Ubytovanie

V klimatizovaných 2-lôžkových izbách s možnosťou 2 prísteliek, s vlastným sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, telefónom, minibarom, SAT TV, Wi-Fi pripojením zadarmo a balkónom.

Doplňujúce informácie

Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Naše hodnotenie

****

Stravovanie

All inclusive - raňajky, obedy a večere formou kvalitných bufetových stolov, počas dňa snacky a výber miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov, zmrzlina a dezerty.