Royal Mare Thalasso Resort

Popis

Popis hotela

V exkluzívnom hotelovom komplexe s prekrásnou záhradou je hosťom k dispozícii hlavná reštaurácia a 3 a la carte reštaurácie - grécka taverna, reštaurácia so stredomorskými špecialitami, bar a reštaurácia na pláži, detská reštaurácia, snack bar, hlavný bar, 2 bary pri bazéne a disko. Hostia majú k dispozícii Wi-Fi, internetový kútik, butik, klenotníctvo, kaderníctvo, obchod s bižutériou, minimarket a konferenčné priestory. V areáli hotela sa nachádzajú 2 vonkajšie bazény, vírivka, detský bazén a vnútorný vyhrievaný bazén. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne a na pláži poskytované zdarma. Zo športových možností môžu hostia využiť 4 tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, plážový volejbal, fitnescentrum, za poplatok biliard, squash, tenisové tréningy a na pláži centrum vodných športov a centrum potápania. V hoteli sa nachádza miniklub pre deti od 4 do 12 rokov, detské ihrisko, TV a DVD miestnosť a herňa (za poplatok). Súčasťou hotela je kvalitné SPA & Thalasso centrum, kde môžu klienti za poplatok využiť saunu, hammam, orientálny parný kúpeľ, procedúry a masáže. O zábavu hostí sa počas pobytu stará medzinárodný animačný tím.

Stredisko

Luxusný hotel s unikátnou architektúrou patriaci do hotelovej siete Aldemar je situovaný priamo pri nádhernej pieskovo-kamienkovej pláži v stredisku Limenas Hersonissou. Od centra mestečka Hersonissos je hotel vzdialený 2 km a od medzinárodného letiska v Heraklione 23 km.

Ubytovanie

V komfortných 2-lôžkových izbách s možnosťou prístelky, s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, klimatizáciou, SAT TV, telefónom, chladničkou, trezorom, Wi-Fi pripojením, minibarom (za poplatok) a balkónom alebo terasou. Na vyžiadanie sú k dispozícii suity a izby so zdieľaným balkónom.

Doplňujúce informácie

Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Naše hodnotenie

*****

Stravovanie

Polpenzia – raňajky a večera sú podávané formou bufetu. Možnosť doobjednania all inclusive.