St. Regis Saadivat Island Resort

Popis

Poloha

Hotel je situovaný na nádhernej súkromnej pláži na ostrove Saadiyat, obkolesený známym golfovým ihriskom Saadiyat Beach Golf Course. Od medzinárodného letiska v Dubaji je vzdialený približne 160 km.

Vybavanie

Unikátna kombinácia rafinovanej elegancie a pretrvávajúceho dedičstva radí hotel medzi najlepšie a najkvalitnejšie hotely sveta. Hotel ponúka ubytovanie v 377 izbách. K vybaveniu hotela patrí 7 reštaurácii a barov, vrátane reštaurácie na pláži, 4 vonkajšie bazény, 1 vnútorný bazén, 2 tenisové kurty, detský klub Pieskový hrad – vonkajší detský bazén, animácie pre deti, lezecká stena, opatrovateľská služba (za poplatok), Iridium Spa, 2 squashové kurty, atletický klub – fitnes centrum, fitnes centrum len pre ženy, spinningové štúdio, Yoga a pilates štúdio, business centrum, konferenčné miestnosti. ŠPORT A ZÁBAVA: V cene: fitnes centrum, bazény, tenisové kurty. Za poplatok: masáže a rôzne druhy procedúr, joga, motorizované vodné športy).

Ubytovanie

Luxusne zariadené izby so súkromnou terasou s nádherným výhľadom na Arabský záliv (cca 55 m2) sú vybavené kúpeľňou, sušičom vlasov, TV, telefónom, klimatizáciou, minibarom, trezorom. Pre náročnejších klientov hotel ponúka suity.

Stravovanie

Raňajky formou bohatých bufetových stolov. Možnosť doobjednať polpenziu alebo plnú penziu.