Klas More Beach

Popis

Menší novozrekonštruovaný rodinný hotel s výhodnou polohou je situovaný len 150 m od pieskovo-kamienkovej pláže, na ktorú sa dostanete cez miestnu komunikáciu, reps. cez podchod. Centrum rušného mesta Alanya je vzdialené iba 10 km a od mesta Kargicak iba 1 km. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 130 km.

Vybavenie:
vstupná hala, WiFi zdarma v celom areáli, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácie, 3 bary, kaviareň, výťah, vonkajší bazén, detský bazén, 1 tobogán, slnečníky a ležadlá na pláži zdarma, plážový bar zdarma, animácie počas dňa i večer pre deti i dospelých, dikotéka, detské ihrisko, miniklub, stolný tenis, šípky, biliard, volejbal, posilňovňa, aerobik, konferenčná miestnosť, parkovisko. Za poplatok: SPA centrum, lekár, práčovňa a čistiareň, internetova kaviareň, zmenáreň, kozmetický a kadernícky salón, požičovňa áut a bicyklov.

Ubytovanie:
štandardne zariadené 2 – lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek, individuálna klimatizácia, kúpeľňa s vaňou/sprchou, WC, sušič na vlasy, SAT-TV, telefón, kávový a čajový set, minibar za poplatok, trezor za poplatok, balkón/terasa. Detská postieľka na vyžiadanie zdarma.

Stravovanie:

ALL INCLUSIVE

Raňajky, obedy, večere formou švédskych stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, zmrzlina, neobmedzené množstvo alkoholických a nealkoholických nápojov miestnej výroby. Počas pobytu môžete využiť vstup do a ´la carte reštaurácie 1x zdarma, nutná rezervácia. Presný popis ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.Oficiálna kategória:
****

Naše hodnotenie:
****: sympatický novozrekonštruovaný hotel určený pre stredne náročnú klientelu. Je vhodný najmä pre rodiny s deťmi i páry, ktoré vyhľadávajú pokojnejšiu dovolenku, no zároveň v blízkosti rušného centra mesta.