Hotel Sirma

Popis

Popis strediska

Side patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská. Leží na brehoch Stredozemného mora iba cca 65 km vyne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apolónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, byé rímske kúpele a ďalšie pamiatky. V blízkosti Side je známe antické mesto Aspendoss nádhernyfiteátrom. Stredisko je známe upravenyiesočnatylážami s pozvoľnytupom do mora a modernyotelmi s kvalitnylužbami. V Side sa nachádza množstvo reštaurácií, barov, diskoték, obchodov, tureckyár i prístav. Odporúčame všetkykovytegóriámi rodinám s deťmi. V širšom okolí sa nachádzajú strediská Çolakli, Evrenseki a Kizilagac.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby, možnosť jednej prístelkymožnosť ubytovania v rodinnyzbách (FAM) pre 2-5 osôb vo vilkáchTV/SAT, telefónklimatizáciaminibartrezor (za poplatok)vlastné sociálne zariadenie, sušič vlasovbalkón Vzdialenosti pláž 50 mcentrum (Side) 1 kmnákupné možnosti 20 mletisko 65 km Vybavenie hotela vstupná hala s recepcioulobby bar, WiFi pripojenie v lobby (zdarma)internetová kaviareň (za poplatok)vy, plážové osušky (2 €/deň)reštaurácia, bar na plážiá la carte reštaurácia (za poplatok)bazén s oddelenou detskou časťouležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma)sauna, masáže (za poplatok)fitness centrum, turecké kúpelepráčovňa a čistiareň (za poplatok)lekárska služba (za poplatok)

Stravovanie

All inclusive.

Pláž

vlastná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do moraležadlá a slnečníky (zdarma)

Šport a zábava

jednoduché denné a večerné animácie pre detia dospelyniklub pre deti (4-12 rokov)detské ihriskošípky, boccia, stolnyisplážovyejbalvodné športy na pláži (za poplatok)

Doprava

letecky Bratislava, Sliač, Košicetrvanie letu 2 hod. 20 min.transfer cca 70 min.

Výlety

Pamukkale - vápencové terasy, antické mesto Hierapolis a ručne tkané koberce. Perge-Aspendos - Side - antické mestá, možnosť nákupu vyov zo zlata. Večerné Side - mešita, večera, plavba loďou po rieke Manavgat. Zelenyyon - priehrada na rieke Manavgat,plavba loďou, kúpanie. Delfinárium - unikátne vystúpenie delfínovs možnosťou plávania s delfínmi.

Naša mienka

Skvelá voľba vhodná nielen pre rodinnú dovolenku, blízko mora s dobrylužbami all inclusive.