Hotel Sunrise

Popis

Popis ubytovania:
Južný cíp ostrova Rhodos je divokejší ako jeho severná strana. Nie je tak husto zaľudnený, preto si stále udržiava svoj originálny ráz. Tu, v dedinke Pefki, len 6 km od bájneho Lindosu, stojí hotel Sunrise. Má znamenitú polohu priamo na pláži v malom zálive.  Patrí do skupiny hotelov Blue Bay Group, čo je zárukou určitého štandardu pokiaľ ide o zariadenie interiérov, kvalitu a pestrosť stravy, dôraz na detaily a profesionálny prístup pracovníkov. Všetko s cieľom maximálnej spokojnosti klientov. Fanúšikovia adrenalínových vodných športov musia navštíviť Prasonissi na úplnom juhu ostrova. Hotel odporúčame ako náš tip! 

Naša kategória:
****

Oficiálna kategória:
****

Kapacita:
143 izieb

Pláž:
piesočnato-kamienková priamo pred hotelom

Vybavenie / Šport / Zábava:
vstupná hala s recepciouvýťah reštauráciahlavný barbar pri bazéneplážový bar (za poplatok)bazéndetský bazén slnečníky a ležadlá pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok plážové uteráky (za poplatok)WiFi (za poplatok)mini marketdetské ihriskoamfiteáterbasketbal stolný tenisplážový volejbalbiliard (za poplatok)tenisový kurt a vybavenie (za poplatok)

Ubytovanie / Vybavenie:
štandardné izby pre 2-3 osoby (3. lôžko = pohovka)rodinné izby pre 2-4 osoby s oddelenou spálňou (3. a 4. lôžko = pohovka, max. obsadenosť 3 dosp. osoby + 1 dieťa)klimatizácia (v období od 15.5.-15.9. zadarmo)telefónTV/SAT trezor (za poplatok)mini chladnička kúpeľňa (sprcha/vaňa, WC)sušič na vlasybalkón alebo terasadetská postieľka na vyžiadanie zadarmo

Stravovanie:

all inclusive

~ raňajky, obedy a večere formou bufetu

~ počas obeda a večere je podávané miestne čapované pivo, lokálne víno, lokálne nealkoholické nápoje, voda, káva, čaj

~ čapované pivo, lokálne víno, lokálne liehoviny, lokálne nealkoholické nápoje, filtrovaná káva, čaj, voda

~ ľahké občerstvenie počas dňa v čase od 10:00-22:00 h., zmrzlina (10:00-18:00 h.)

~ v čase od 15:30-16:30 h. koláčiky, filtrovaná káva a čaj

~ AI platí v časoch od 10:00-23:30 h. pričom všetky jedlá a nápoje sú podávané vo vymedzených časoch a častiach hotela – bližšia špecifikácia priamo v hoteliWeb:
http://www.sunriselindos.gr/  

Cena zahŕňa:
spiatočnú letenku • transfer autobusom z letiska do vybraného letoviska a späť • ubytovanie na príslušný počet nocí so stravou alebo bez stravy v súlade so Zmluvou o obstaraní zájazdu • upratovanie na začiatku pobytu, uteráky a posteľnú bielizeň (ďalšie upratovanie a výmenu podľa typu ubytovania) • spotrebu vody a energie • služby delegáta • DPH • poistenie insolventnosti.

Povinné príplatky:
servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, emisný poplatok, pozemné služby – handling fee, aktuálny kurzový a palivový príplatok) 189 € / os. nad 5 rokov • 125 € / dieťa 2-5 rokov • 55 € / dieťa do 2 rokov.

Iné príplatky:
balík služieb Kompletného cestovného poistenia 2,55 € / os. / deň.