Hotel Titanic Resort & Aquapark

Popis

Poloha

Hotel pripomínajúci obrovskú zaoceánsku loď Titanic leží priamo v areáli zábavného aquaparku v Hurghade, obklopený je množstvom vodných atrakcií a tobogánov pre malých aj veľkých. Od rušného centra s možnosťami nákupov, reštauráciami a kaviarňami je vzdialený približne 17 km.

Vybavanie

Hotel má vstupnú halu s recepciou, zmenáreň, internetový kútik a Wi-Fi pripojenie na internet v loby bare (za poplatok), obchodíky so suvenírmi, hlavnú reštauráciu, á la carte reštauráciu, kaviareň, bar, herňu. K dispozícií sú: bazénový komplex s ležadlami, slnečníkmi a barom, amfiteáter, aquapark s atrakciami, tobogánmi, divokou riekou, preliezačky, vírivka, stolný tenis, volejbalové ihrisko, fitnes, sauna, masáže, parný kúpeľ a biliard. Počas dňa sa konajú animačné progmay a vo večerných hodinách zábavný program a diskotéky.

Ubytovanie

Klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek (pevné resp. rozkladacie lôžko) majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, minibar (denne dopĺňaný vodou), trezor, balkón alebo terasu. K dispozícii sú rodinné suity s možnosťou až troch prísteliek pre deti (na vyžiadanie).

Stravovanie

All inclusive.

All Inclusive

Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov. Nealkoholické a miestne alkoholické nápoje, káva, čaj, zmrzlina v hotelom určenom čase. Vybrané športové aktivity.

Pre deti

Miniklub pre deti (4 r. - 12 r.), postieľka, stolička, bazén, aquapark, ihrisko.

Pláž

K piesočnatej pláži so snack barom, ležadlami, slnečníkmi a osuškami (zdarma) premáva zdarma v pravidelných intervaloch počas celého dňa hotelový autobus.