Ad Turres

Popis

:
Komplex Ad Turres je situovaný vo svahu v prostredí borovicových stromov, na okraji kúpeľného mesta Crikvenica, vhodný pre nenáročných klientov.

Poloha:
asi 1,5 km od centra a približne 450 m od pláže.

Ubytovanie:


Hotel:
hotelový komplex pozostáva z hotela Ad Turres – hlavnej budovy a 9 pavilónov. K dispozícii pre klientov je recepcia v hlavnej budove, Wi-Fi na recepcii zdarma, centrálna reštaurácia, vináreň, kaviareň s výhľadom na more, TV miestnosť, otvorený bazén so slnečnou terasou a ležadlami (za poplatok). V blízkosti sa nachádza športové centrum hotela Omorika s tenisovými kurtami.

Izby:
jednoducho zariadené dvojposteľové izby s možnosťou jednej prístelky sa nachádzajú v pavilónoch. Sú vybavené kúpeľňou (sprcha, WC). Väčšina izieb má balkón, niektoré izby majú francúzske okno.

Apartmány:


Stravovanie:
polpenzia formou bufetových stolov v centrálnej klimatizovanej reštaurácii, v cene nápoje k večeri. Možnosť doobjednať servírované obedy.

Pláž:
upravená kamienková pláž pozvoľne zvažujúca sa do mora, slnečníky a ležadlá (za poplatok) – v blízkosti piesočnatá pláž s detským ihriskom (vstup za poplatok).

Doprava:

autobusová, individuálnaProgram: