Hotel Turquoise

Popis

Stredisko

Vynikajúci a luxusný rodinný hotel postavený v exkluzívnom prírodnom prostredí, priamo pri dlhej pieskovo-kamienkovej pláži sa nachádza v obľúbenom letovisku Side, len 3,5 km od jeho centra, 4,5 km od centra Manavgatu a 65 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Hosťom je k dispozícii verejná doprava priamo od hotela.

Popis hotela

Súčasťou hotela postaveného v nádhernom prostredí píniového lesa je recepcia s lobby, hlavná reštaurácia s terasou, 5 a la carte reštaurácií, cukráreň, snack bar, snack bar v miniklube, stánok s tureckou špecialitou-gözleme, 7 barov (lobby, bar pri bazéne, plážový bar, sultan bar, disko bar, a.i.) a bazénový komplex s hlavným bazénom, relaxačným bazénom (od 16 r.), aquaparkom s 3 šmýkačkami, 1 bazénom pre deti. Hosťom je k dispozícii požičovňa áut a bicyklov, spa a wellness centrum, miniklub, lekár a nákupná pasáž. Hotel poskytuje bezplatné WiFi pripojenie v priestoroch lobby, bazénov, sultan baru a vo vilkách; internet (za poplatok). Na športové vyžitie slúžia 2 tenisové kurty, stolný tenis, plážový volejbal, ihrisko na mini futbal, lukostreľba, biliard (za poplatok), aquagym, fitnescentrum, centrum vodných športov. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú poskytované na pláži a pri bazéne bez poplatku. O zábavu sa počas celého dňa stará medzinárodný animačný tím.

Ubytovanie

V dvojlôžkových elegantne zariadených izbách s možnosťou 1 prístelky, s vlastným sociálnym zariadením so sušičom na vlasy, individuálne ovládateľnou klimatizáciou, telefónom, TV, minibarom naplneným nealkoholickými nápojmi a vodou, trezorom (za poplatok), balkónom a príslušenstvom na prípravu čaju a kávy. Možnosť ubytovania v deluxe suitách alebo rodinných izbách.

Stravovanie

All inclusive – vynikajúce a kvalitné jedlo sa servíruje formou veľmi bohatých bufetových stolov - raňajky, neskoré raňajky, obed, popoludňajšia káva a čaj s koláčmi a zmrzlinou, gözleme, večera, neskorá večera, nočný bufet, nealkoholické a kvalitné miestne alkoholické nápoje sú podávané počas celého dňa.

Naše hodnotenie: *****

Adresa Hotela

www.turquoise.com.tr