Hotel Kumköy Beach & SPA

Popis

Stredisko

Obľúbený a luxusný hotel sa nachádza v stredisku Manavgat pri nádhernej pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Od centra mesta Side je vzdialený 9 km a od letiska v Antalyi 60 km.

Popis hotela

Vyhľadávaný hotelový komplex je známy vynikajúcimi službami a patrí medzi najlepšie v Turecku. Hostia majú k dispozícii hlavnú reštauráciu, lobby bar, bar pri bazéne a na pláži, 5 reštaurácií á la carte, cafe bar, cukráreň, vínny bar, snack bar a diskotéku. V areáli hotela sa nachádzajú dva veľké vonkajšie a dva kryté bazény (plavecký a detský), vodné šmýkačky pre dospelých aj deti, detské ihrisko, wellness centrum, fitnescentrum, zdravotné stredisko, nákupná galéria. Pri pláži sa nachádza stredisko vodných športov, areál ponúka ďalšie možnosti na športovanie – tenisové kurty, stolný tenis, biliard, šípky, lukostreľbu, plážový volejbal, vodné pólo. Slnečníky a ležadlá sú poskytované pri bazéne aj na pláži zdarma. Hostia môžu využívať internetový kútik za poplatok a WiFi v lobby zdarma. V hoteli zabezpečuje voľnočasové aktivity v miniklube (4-12 r.) a junior klube (13-16 r.) medzinárodný animačný tím spolu s animátormi Klubu Markíza.

Ubytovanie

V 2-lôžkových klimatizovaných izbách s možnosťou 1 - 2 prísteliek, s vlastným sociálnym zariadením, so sušičom na vlasy, TV SAT, rýchlovarnou kanvicou, telefónom, trezorom a minibarom (v rámci all inclusive denne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi a pivom). K dispozícii sú rodinné izby: rodinná izba typu A v hlavnej budove– jedna miestnosť, opticky oddelená polstenou, poschodové postele pre deti, 1 kúpeľňa; rodinná izba typu C v hlavnej budove – dve miestnosti, oddelené dverami, z toho je jedna miestnosť prechodová, 2 kúpeľne; rodinná izba de luxe v apartmánových domoch - dve samostatné miestnosti, oddelené dverami a chodbou,2 kúpeľne.

Stravovanie

All inclusive extra – vynikajúce a kvalitné jedlo sa servíruje formou veľmi bohatých bufetových stolov - raňajky, neskoré raňajky, obed, popoludňajšia káva a čaj s koláčmi a zmrzlinou, gözleme, večera, neskorá večera, nočný bufet, nealkoholické a kvalitné miestne alkoholické nápoje sú podávané počas celého dňa.

Naše hodnotenie: *****

Adresa Hotela

www.sunishotel.com/kumkoybeachresort