Jumbo Club Watamu Beach

Popis

Popis

Keňa / Watamu. Štvorhviezdičkový rezort; umiestnený v typickej tropickej prírode; je obklopený veľkou záhradou plnou paliem a pestrofarebných rastlín; ktorá vytvára ideálne prostredie pre strávenie pokojnej exotickej dovolenky. Pýchou hotela je prekrásna pláž s bielym pieskom; ktorú obmývajú vlny Indického oceánu.

Vzdialenosť

pláže: pri plážiletisko: 125 kmcentra: Watamu 7 km / Malindi 20 kmnákupných možností: v hoteli

Ubytovanie

Štandardná izbaindividuálne ovládateľná klimatizáciaventilátormoskytiératelefónminibarvlastné sociálne zariadenie (kúpeľňasušič vlasov – na vyžiadanie na recepcii a za zálohuWC)trezor ( za poplatok)niektoré izby balkón

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciouhlavná reštauráciaplážový barbar v amfiteátriTV miestnosťminimarketzmenáreňbazén(ležadlá a slnečníky zadarmouteráky za zálohu)detský bazénminiklub (pre deti 4-12 rokov), Wi-Fi na recepcii (zadarmo)

Pláž

piesočnatáležadlá a slnečníky zadarmouteráky za zálohu

Šport a zábava zadarmo

večerné animačné programyvolejbalplážový volejbalbiliardstolný tenis

Šport a zábava za príplatok

potápačské centrumgolf a jazda na koňoch (mimi hotelový areál)masáže

Stravovanie v cene

Soft all inclusive: 10.00-23.00zahŕňa kontinentálne raňajkyobedy a večere formou bufetušalátový bartalianske dezerty počas dňa ľahké občerstveniepopoludňajšia káva/čaj so zákuskami. Neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických nápojovpivo a víno k dispozícii počas jedál. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.

Stravovanie za príplatok

Miestne alkoholické nápoje - klienti môžu v rámci tohto príplatku neobmedzene konzumovať v dobe 10.00-23.00 vo vybraných priestoroch hotela miestne alkoholické nápoje.