Hotel Mardan Palace

Popis

Stredisko

Exkluzívny a extravagantne luxusný hotel je postavený v štýle najvýraznejších symbolov Istanbulu a pýši sa kvalitnými službami, luxusným vybavením a nádhernou pieskovou plážou s pozvoľným vstupom do mora. Nachádza sa v obľúbenom letovisku Lara, len 15 minút od medzinárodného letiska v Antalyii. Je určený hlavne tým, ktorí radi dovolenkujú v blízkosti najbohatších tohto sveta.

Popis hotela

Hotel s jedinečnou architektúrou doplnenou fascinujúcim vodným svetom sa rozprestiera na ploche 180 000 m2 a hostia môžu využívať služby recepcie, hlavnú reštauráciu a viac ako 21 tematických reštaurácií a barov (plážovú, tureckú, stredomorskú, thajskú, japonskú, francúzsku, ruskú a reštauráciu s morskými plodmi,...), lobby lounge a vínnu pivnicu. Hosťom je k dispozícii unikátny bazénový svet s jedným z najväčších bazénov v Turecku obklopeným 7 fontánami s možnosťou plávania a pozorovania viac ako 1000 druhov podmorských živočíchov. Súčasťou hotela je nákupná pasáž s luxusnými obchodmi, spa centrum so saunovým svetom, salónom krásy, fitnescentrom, bazénovým komplexom a inými atraktívnymi procedúrami, amfiteáter blízko pláže, miniklub, 2 tenisové kurty, plážový volejbal, stolný tenis, badminton, bowling, squashový kurt. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú poskytované pri bazéne a na pláži bez poplatku. WiFi pripojenie je k dispozícii v spoločných priestoroch a v izbách (bez poplatku).

Ubytovanie

V dvojlôžkových luxusných superior izbách so sociálnym zariadením so sušičom na vlasy, interaktívnym multimediálnym systémom, LCD TV a WiFi pripojením. Možnosť ubytovania v luxusných suitách.

Stravovanie

All inclusive luxury – vynikajúca strava, raňajky, obed a večera formou bufetových stolov, občerstvenie, alkoholické a nealkoholické nápoje k dispozícii počas celého dňa.

Naše hodnotenie: *****

Adresa Hotela

www.mardanpalace.com.tr