Clubhotel RIU Touareg adults only

starstarstarstarstar
Kapverdy / Boa Vista
1 termín
zľavy do 26%
odchody od 03.07.
od 1199.00 €
Vybrať termín ➜
☎ 02/33872800

Popis

Stredisko

Nový luxusný hotel zaradený do prestížnej hotelovej siete RIU bol otvorený v roku 2011 a od začiatku činnosti presvedčil vynikajúcimi kvalitnými službami. Nachádza sa na ostrove Boa Vista, priamo pri fantastickej pieskovej pláži, 25 km od letiska a 32 km od mestečka Sal Rei. Hotel Riu Touareg – Adults Only je súčasťou komplexu Riu Touareg.

Popis hotela

Súčasťou hotelového komplexu postaveného priamo pri nádhernej pieskovej pláži je hlavná nefajčiarska reštaurácia s terasou, kapverdská a ázijská reštaurácia, reštaurácia gril pri bazéne, á la carte reštaurácia Gourmet, lobby bar, plaza bar, bar pri bazéne a bar priamo v bazéne, vlastná bazénová časť s terasou na opaľovanie, 1 bazén so sladkou vodou, jacuzzi a 3 bazény s morskou vodou. Ležadlá, slnečníky a uteráky pri bazéne a na pláži sú poskytované bezplatne. Hostia môžu s výhodou prioritnej rezervácie využívať spa centrum, masáže, salón krásy (za poplatok), k dispozícii je fitnescentrum, turecké kúpele a jacuzzi, nočný klub, karaoke, obchod so suvenírmi, butik. Pre športové vyžitie hotel ponúka 2 tenisové kurty s tvrdým povrchom, multifunkčné športové ihrisko, stolný tenis, shuffleboard, plážový volejbal, windsurfing, kajak, šnorchlovanie, 1 úvodnú hodinu potápania. Hostia môžu za poplatok využívať internetový kútik a bezplatne WiFi v oblasti pool baru. O denné a večerné programy sa starajú animátori Klubu Markíza v spolupráci s medzinárodným animačným tímom.

Ubytovanie

V dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením so sprchou a WC, sušičom na vlasy, centrálnou klimatizáciou, stropným ventilátorom, minibarom, TV SAT, elektronickým trezorom, balkónom alebo terasou.

Stravovanie

All inclusive ultra – raňajky, obed a večera vo forme vynikajúcich a bohatých bufetových stolov, snack, ľahké občerstvenie v reštaurácii pri bazéne, koláče a káva, dvakrát do týždňa tematický bufet, miestne a importované nápoje.

Naše hodnotenie: *****

Adresa Hotela

www.riu.com

Cenník

  • 03.07.
  • 11 dní
  •  Bratislava
  • all inclusive
  • -26%
  • 1199.00 €
Dospelá osoba na základnom lôžku
-26%
1629.00 €
x 1199.00 €
Príplatok za jednolôžkovú izbu x 549.00 €
Servisný poplatok za osobu nad 2r. x 299.00 €
Víza/osoba (ak je menej ako 5 dní pred nástupom, môžu sa objednať iba priamo na letisku na KV) x 25.00 €
komplexné cestovné poistenie Allianz - Slovenská poisťovňa a.s. (/os.) x 31.79 €
CELKOVÁ PREDBEŽNÁ CENA:
Meno a priezvisko:
Telefonický kontakt:
E-mailová adresa:
Počet dospelých:
Počet detí:
Vek detí ku dňu 13.07.2017:
Poznámka k zájazdu:
Kód zájazdu: PV4V51
Cestovná agentúra si vyhradzuje právo na chybu publikovaných cien či termínov, záväzná pre CA i kupujúceho je iba cena uvedená na platnej Zmluve o obstaraní zájazdu!