Clubhotel RIU Touareg adults only

Popis

Stredisko

Nový luxusný hotel zaradený do prestížnej hotelovej siete RIU bol otvorený v roku 2011 a od začiatku činnosti presvedčil vynikajúcimi kvalitnými službami. Nachádza sa na ostrove Boa Vista, priamo pri fantastickej pieskovej pláži, 25 km od letiska a 32 km od mestečka Sal Rei. Hotel Riu Touareg – Adults Only je súčasťou komplexu Riu Touareg.

Popis hotela

Súčasťou hotelového komplexu postaveného priamo pri nádhernej pieskovej pláži je hlavná nefajčiarska reštaurácia s terasou, kapverdská a ázijská reštaurácia, reštaurácia gril pri bazéne, á la carte reštaurácia Gourmet, lobby bar, plaza bar, bar pri bazéne a bar priamo v bazéne, vlastná bazénová časť s terasou na opaľovanie, 1 bazén so sladkou vodou, jacuzzi a 3 bazény s morskou vodou. Ležadlá, slnečníky a uteráky pri bazéne a na pláži sú poskytované bezplatne. Hostia môžu s výhodou prioritnej rezervácie využívať spa centrum, masáže, salón krásy (za poplatok), k dispozícii je fitnescentrum, turecké kúpele a jacuzzi, nočný klub, karaoke, obchod so suvenírmi, butik. Pre športové vyžitie hotel ponúka 2 tenisové kurty s tvrdým povrchom, multifunkčné športové ihrisko, stolný tenis, shuffleboard, plážový volejbal, windsurfing, kajak, šnorchlovanie, 1 úvodnú hodinu potápania. Hostia môžu za poplatok využívať internetový kútik a bezplatne WiFi v oblasti pool baru. O denné a večerné programy sa starajú animátori Klubu Markíza v spolupráci s medzinárodným animačným tímom.

Ubytovanie

V dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením so sprchou a WC, sušičom na vlasy, centrálnou klimatizáciou, stropným ventilátorom, minibarom, TV SAT, elektronickým trezorom, balkónom alebo terasou.

Stravovanie

All inclusive ultra – raňajky, obed a večera vo forme vynikajúcich a bohatých bufetových stolov, snack, ľahké občerstvenie v reštaurácii pri bazéne, koláče a káva, dvakrát do týždňa tematický bufet, miestne a importované nápoje.

Naše hodnotenie: *****

Adresa Hotela

www.riu.com