Hotel Le Pacha Resort

Popis

Hotel, skladajúci sa z niekoľkých trojposchodových blokov, je situovaný pri menšej piesočnatej pláži, priamo v turistickom centre Hurghady. V tesnom okolí hotela nájdete množstvo obchodov, reštaurácií a barov. Priamo pred hotelom v závislosti na sezóne prebiehajú večerné hudobné vystúpenia. Odporúčame ho klientom, ktorí chcú kombinovať plážovú dovolenku s nočným životom či prechádzkami. Pláž pri hoteli je piesočnatá s pozvoľným vstupom. Miestami sú pri vstupe do mora koraly, ktoré sú kúsok od pláže a sú dobre prístupné aj pre deti.

Vzdialenosť

- vzdialenosť od pláže 0 m - vzdialenosť od letiska 7 km - vzdialenosť od centra 0 km - nákupné možnosti 0 km

Ubytovanie

- dvojlôžkové izby - možnosť 1 prístelky - individuálne nastaviteľná klimatizácia - telefón, televízor so satelitným príjmom - minichladnička - vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, sušič vlasov, WC) - trezor na izbe (zadarmo) - balkón alebo terasa (väčšina izieb)

Zariadenie hotela

- vstupná hala s recepciou - niekoľko reštaurácií - bar pri bazéne - snack bar, lobby bar - Wi-Fi pripojenie na internet (za poplatok) - kaviareň - diskotéka - bazén (ležadlá a slnečníky zadarmo) - detský bazén - miniklub, detské ihrisko

Pláž

- piesočnatá - ležadlá a slnečníky zadarmo - plážový bar

Šport a zábava zadarmo

- animačné programy - plážový volejbal - biliard (30 minút/týždeň/izba) - stolný tenis (zadarmo celý deň)

Šport a zábava za príplatok

- fitness, sauna, vírivka - vodné športy za poplatok - potápačské centrum

Stravovanie v cene

all inclusive

All inclusive

10:00 -22:00, je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, zmrzlinu pre deti v určitom čase, káva, čaj, neobmedzené množstvo rozlievaných vybraných nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov (pivo, víno, whisky, rum, ouzo).