Hotel Park Hyatt Abu Dhabi & Villas

Popis

Poloha

Priamo na 9 km dlhej pláži s jemným bielym pieskom na ostrove Saadiyat, len 5 km od centra Abu Dhabi s množstvom nákupných a zábavných možností. Letisko v Dubaji je vzdialené približne 160 km.

Vybavanie

Luxusný hotel, otvorený v zime 2011, postavený v modernom štýle s využitím prvkov orientálnej architektúry je obklopený záhradami s množstvom zelene a vodopádmi vytvárajúcimi osobitú atmosféru. Hotel ponúka ubytovanie v 306 izbách. K vybaveniu hotela patrí 5 reštaurácií s medzinárodnou aj miestnou kuchyňou, bary, kaviareň, plážová reštaurácia Beach House, lobby lounge, 3 veľké bazény s terasou (ležadlá a slnečníky sú pri bazéne i na pláži bez poplatku), spa centrum Atarmia ( na 2 poschodiach je k dispozícii 25 m bazén, procedúry, terapie, kozmetický salón, oddychové miestnosti, terasa), pripojenie na internet (za poplatok), business centrum. ŠPORT A ZÁBAVA: V cene: fitnescentrum. Za poplatok: masáže a rôzne procedúry v spa centre, golf na ihrisku v bezprostrednej blízkosti hotela, vodné športy.

Ubytovanie

Komfortne a exkluzívne zariadené izby sú vybavené kúpeľňou, kúpacími plášťami a papučami, sušičom vlasov, SAT-TV, DVD prehrávačom, pripojením na internet,klimatizáciou, minibarom, trezorom, varnou kanvicou, žehličkou, balkónom s výhľadom na bazén alebo do záhrady. Ďalšie kategórie: izby s výhľadom na more, priestrannejšie suity, suity priamo na pláži.

Stravovanie

Raňajky formou bohatých bufetových stolov. Možnosť doobjednať polpenziu.

Pre deti

detský klub (4-14 rokov), lezecké steny, bazén, babysitter servis (za poplatok).