Hotel Gran Bahia Principe

Popis

Poloha

Komplex hotelov so službami all inclusive na nádhernej piesočnatej pláži s malebnými koralovými útesmi obklopený pamiatkami z ríše Mayov sa nachádza 35 min. jazdy od letoviska Playa del Carmen v oblasti Riviera Maya. Letisko Cancún je vzdialené cca 60 minút.

Vybavanie

Komfortný hotelový rezort obklopený bujnou vegetáciou disponuje izbami Superior a Junior Suite. Komplex s integrovaným detským bazénom má k dispozícii 3 plavecké bazény, vírivku, Poolbar s priamym vstupom z bazénov, kde podávajú rôzne exotické koktaily, ležadlá a osušky pri bazénoch sú zdarma. Hotel má zábavné centrum s názvom Hacienda Dona Isabel. Podľa vzoru mexickej dediny je tu sieť obchodíkov, kaviarní. Okrem hlavnej reštaurácie s bufetovými stolmi, je tu 5 a la carte reštaurácií: Gourmet, Špeciality medzinárodnej kuchyne, Dary mora, Stredomorská, Talianska a Japonská. V reštauráciách a la carte je potrebná rezervácia. K dispozícii je 11 barov, snack bar, jacuzzi, pool bar, piano bar.Atmosféru relaxu dotvára Spa centrum, golfový klub, Green Fee (za poplatok).Pre deti: detské bazény, miniklub (4-12).

Ubytovanie

Izby v karibskom štýle majú balkón alebo terasu s výhľadom do okolitej prírody, kúpeľňu so sprchovacím kútom, sušič vlasov, žehličku s žehliacou doskou, klimatizáciu, TV so satelitným príjmom, telefón, trezor, mini-bar. Izby Junior Suite sú priestrannejšie, majú hydro-masážnu vaňu, obývací kút so sedením.

Stravovanie

All Inclusive: raňajky, obedy aj večere formou bufetových stolov, večere a la carte možné 3x týždenne (nutná rezervácia vopred), neobmedzený výber z ponuky domácich nápojov v baroch, na diskotéke a v zábavnom centre Haciende Dona Isabel, 24-hod. sa podávajú snacky, animačné programy, 1 x za týždeň 1 hod. windsurfingu, jazda na katamarane, kajaku, 1 hod. šnorchlovania, požičanie bicykla alebo aj 1 hod. tanca Merengue.