Notion Kesre Beach

Popis

Popis

Turecko / Kusadasi / Özdere. Hotel Notion Kesre Beach bol otvorený v roku 2015 a je postavený vo veľmi modernom štýle. V dvoch 4-podlažných budovách sa nachádza celkom 164 útulne zariadených izieb. Z hotelovej recepcie je priamy vstup na terasu, kde si hostia môžu vychutnať nádherný výhľad na more. Hotelový komplex sa nachádza priamo pri širokej piesočnatej pláži a mimo všetky rušné centrá. Je vhodný najmä pre rodiny s deťmi a pre klientov, ktorí hľadajú pokojnú dovolenku.

Vzdialenosť

pláže: pri pláži, letiska: 40 km, centra: 5 km (Özdere), nákupních možností: v hoteli

Ubytovanie

Štandardná izba, klimatizácia, TV so satelitným príjmom, telefón, minibar (denne fľaša vody), set na prípravu čaju a kávy, vlastné sociálne zariadene (kúpeľňaWC), trezor (zadarmo), balkón

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, á la carte reštaurácia (1 x za pobyt zadarmo, nutná rezervácia), 3 bary, bazén (ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo), detský bazén, šmykľavky, krytý bazén, 3 konferenčné miestnosti, Wi-Fi na recepcii (zadarmo), TV kútik, miniklub (pre deti 4-12 rokov), detské ihrisko, turecké kúpele, sauna, masáže (za poplatok), butik. Upozornenie: počas letnej sezóny bude zatvorená reštavrácia s obsluhou.

Pláž

piesočnatá, ležadlá, slnečníky a osušky (zadarmo), bar na pláži

Šport a zábava zadarmo

animačné programy, plážový volejbal, basketbal, volejbal, tenisový kurt, fitness

Šport a zábava za príplatok

playstation, herná zóna, biliard, vodné športy na pláži

Stravovanie v cene

All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.