Barceló Arenas Blancas

Popis

Popis

Pôvodná časť hotela stále nesie meno Solymar a je svojou koncepciou ideálny pre páry, zatiaľ čo časť Arenas Blancas, ktorú začalo Barceló spravovať až v roku 2012 je viac zameraná na rodinnú dovolenku. Zo spojenia oboch rezortov ale ťažia všetci hostia, pretože môžu využívať všetky stravovacie a zábavné zariadenia oboch častí. Komplex sa nachádza v centre Varadera priamo na širokej pláži, zvanej niekedy Playa Azul, a je obklopený krásnou tropickou záhradou.

Vzdialenosť

- pláže pri pláži - letiska 32 km - centra 1 km - nákupných možností 1 km

Ubytovanie

individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, TV so sat. príjmom, rýchlovarná kanvica alebo kávovar, minibar, trezor, vlastné sociálne zariadenie, sušič vlasov, balkón alebo terasa vo väčšine izieb (na 1. poschodí bez balkóna) Ubytovanie za príplatok Izba s výhľadom na more

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 6 tematických reštaurácií, niekoľko barov a snack barov, kaderníctvo, minimarket, obchod so suvenírmi, lekár, pripojenie na internet, Wi-Fi (za poplatok), bazén s oddelenou časťou pre deti (ležadlá a slnečníky zadarmo), relaxačný bazén s integrovanou vírivkou, miniklub, detské ihrisko

Pláž

- piesočnatá, ležadlá, slnečníky a plážové osušky zadarmo, plážový bar

Šport a zábava zadarmo

- animačné programy, večerné programy, fitnes, vírivka, 2 tenisové kurty, plážový volejbal, sauna, kajak, úvod do potápania, záhradné šachy, nemotorizované vodné športy (vodné bicykle, šnorchlovanie 1 hodina denne, plachtenie len s medzinárodným preukazom)

Šport a zábava za príplatok

potápanie, masáže, golf, požičovňa skútrov a bicyklov

Stravovanie v cene

All Inclusive 24 hodín: raňajky, obedy a večere formou bufetu, po predbežnej rezervácii 1 x za pobyt možná večera v niektorej z reštaurácií s obsluhou (talianska, kubánska, rybie špeciality), počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických nápojov a alkoholických rozlievaných nápojov miestnej výroby a vybraných importovaných alkoholických nápojov v čase od 10:30 do 23:00 hod., na miestach určených hotelom, počas noci v čase 23:00 - 07:00 hod. je k dispozícii hosťom jeden z barov / snack-barov, podávajúci nápoje a ľahké občerstvenie.