Hotel White City Beach

Popis

Popis hotela

Hotel disponuje vstupnou halou s recepciou a WI-FI pripojením zdarma, hlavnou reštauráciou, 1 á la carte reštauráciou, lobby barom, barom pri bazéne a barom na pláži. Klienti môžu využívať vonkajší bazén, vnútorný bazén, tobogány, detské ihrisko v záhrade, obchody, kaderníctvo, fitness, Spa centrum. K dispozícii je stolný tenis, za poplatok biliard, rôzne vodné športy poskytované miestnymi prevádzkovateľmi. Z hotelového areálu vedie k pláži vybudovaný podchod.

Stredisko

Menší hotel sa nachádza cca 7 km od Alanye a 3 km od strediska Konakli pri pieskovo-kamienkovej pláži. Od letiska je vzdialený 110 km.

Ubytovanie

Klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (rozkladací gauč), s vlastným sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, LCD SAT TV, balkónom, minibarom (za poplatok) a trezorom (za poplatok).

Doplňujúce informácie

Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Naše hodnotenie

****

Stravovanie

All inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obed, snack, večera, čaj a káva. K dispozícii sú miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, importované alkoholické nápoje sú za poplatok, rovnako ako čerstvé ovocné šťavy a pravá turecká káva.