Corfu Belvedere

Popis

Popis

Pekný hotel s panoramatickým výhľadom na more a okolie je postavený nad menšou kamienkovou plážou, od ktorej je oddelený pobrežnou komunikáciou. Centrum rušného letoviska Benitses je od hotela vzdialené približne 3 km, zastávka miestnej autobusovej linky je priamo pred hotelom. Hotel odporúčame všetkým klientom, ktorí si chcú užiť pokojnú dovolenku a zároveň byť na dosah rušnému letovisku. Hotel neodporúčame klientom s pohybovými ťažkosťami.

Vzdialenosť

- pláže 40 m cez cestu - letiska 15 km - centra Benitses 3 km - nákupných možností 20 m

Ubytovanie

- dvojlôžková izba, možnosť 1 prístelky, individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, TV, chladnička, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou, WC), balkón Ubytovanie za príplatok izba s bočným výhľadom na more - možnosť 2 prísteliek pre deti (formou poschodovej postele)

Zariadenie hotela

- vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, bar, bar pri bazéne, TV miestnosť, internetový kútik a Wi-Fi pripojenie (za poplatok), trezor (za poplatok), bazén so slanou vodou (ležadlá a slnečníky zadarmo)

Pláž

- okruhliaková, ležadlá a slnečníky zadarmo

Šport a zábava zadarmo

- nepravidelné večerné programy

Šport a zábava za príplatok

- biliard, vodné športy na pláži v Benitses

Stravovanie v cene

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, zmrzlina, poobede káva, čaj a zákusky, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby. Možnosť čerpania v čase a na miestach a určených hotelom.