Hotel Rhodos Royal

Popis

Stredisko

Hotel sa nachádza 14 km od mesta Rodos, v pokojnej časti obľúbeného letoviska Faliraki, ktorého centrum (cca 2 km od hotela) je známe rušnou večernou atmosférou a veľkým aquaparkom. Hotel je súčasťou prestížnej gréckej siete hotelov Grecotel.

Popis hotela

Plne klimatizovaný hotelový komplex je postavený priamo pri širokej pieskovo - kamienkovej pláži. Komplex pozostáva z hlavnej budovy a priľahlých bungalovov postavených v nádhernej subtropickej záhrade. Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia, snack bar, lobby bar, Yacht klub - exkluzívna reštaurácia nad bazénom, internetový kútik a WiFi za poplatok, TV miestnosť, 2 sladkovodné bazény (ležadlá, slnečníky, uteráky sú pri bazénoch aj na pláži k dispozícii bezplatne), detský bazén, krytý bazén, fitnescentrum, vírivka, suchá a mokrá sauna, volejbalové ihrisko, športové centrum na pláži. Počas dňa sa o zábavu detí aj dospelých stará medzinárodný animačný tím.

Ubytovanie

V priestranných 2-lôžkových izbách s možnosťou jednej prístelky, s individuálne ovládateľnou klimatizáciou, chladničkou, sociálnym zariadením so sušičom na vlasy, telefónom, SAT TV, balkónom alebo terasou. Na vyžiadanie sú k dispozícii 2-lôžkové bungalovy a rodinné izby pre 4 osoby.

Stravovanie

All inclusive extra – raňajky, neskoré raňajky, obed, snacky, večera formou pestrých kvalitných bufetových stolov, alkoholické a nealokohlické nápoje, káva, čaj, zmrzlina, kokteily.

Naše hodnotenie: ****

Adresa Hotela

www.grecotel.com