Hotel Ananas

Popis

POLOHA

iba 50 m od pláže (hotelový podchod), v prvej línii hotelov, 400 m od najbližších obchodíkov a 2 km od centra Alanye. Pláž pred hotelom je udržiavaná, vstup do mora je v niektorých častiach po plochých kameňoch s plynulým prechodom do pieščitého podložia v mori.

POPIS

hlavná reštaurácia, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, bar pri bazéne, plážový bar, sauna, fitness, práčovňa, miniklub pre deti, internetové pripojenie a Wi-Fi za poplatok. Slnečníky a ležadlá pri bazéne aj na pláži zadarmo.

UBYTOVANIE

v štandardných klimatizovaných 2-lôžkových izbách s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek, majú vlastné sociálne zariadenie, sušič vlasov, telefón, SAT-TV, trezor (za poplatok), minibar, balkón. Väčšina izieb je s výhľadom na more.

STRAVOVANIE

all inclusive v hoteli, v plážovom bare sa podáva pivo a nealkoholické nápoje.

ŠPORT A ZÁBAVA

animačný program, večerná show v hoteli, biliard ( za poplatok ), vodné športy na pláži, bohatý večerný program v meste Alanya, nákupy, fakulta- Zľava do 25 % do 31. 3. 2013 tívne výlety. Služby za poplatok: sauna, masáže, kaderníctvo, internetový kútik, vodné športy na pláži, lekárska služba. 

 

 www.ananashotel.com