Palumbo Kendwa

Popis

Popis

Zanzibar / Kendwa. Butikový hotel je súčasťou rovnakého hotelové reťazca ako naše dve stálice Palumbo Reef a Samaki Lodge. Rodinná atmosféra; služby na dobrej úrovni a chutné kulinárske zážitky sú zaručené. Hotel sa nachádza na kopci nad nádhernou plážou v Kendwe a ponúka očarujúci výhľad na Indický oceán a neďaleké ostrovčeky Daloni a Tumbatu. Súčasťou areálu je aj bazén obklopený tropickou záhradou plnou exotických rastlín. V hlavnej reštaurácii si pochutnáte na tradičných svahilských jedlách alebo talianskych špecialitách. Zamilované páry si môžu po predchádzajúcej rezervácii a za poplatok vychutnať romantickú večeru pri bazéne alebo v reštaurácii na terase. a.wf_file {color:black;}img.wf_file_icon {margin:0; padding:2px; vertical-align:middle; border:0;}Dodatočné informácie

Vzdialenosť

pláže: 700 m (hotelový transfer zadarmo)letisko: 60 kmcentra: Stone Town 60 kmnákupných možností: Kendwa 500 m

Ubytovanie

Štandardná izbaumiestnená na prízemíindividuálne ovládateľná klimatizáciaWi-Fi (zadarmo) stropný ventilátorvlastné sociálne zariadenie (kúpeľňaWC)trezor (zadarmo)balkón alebo terasaUbytovanie za príplatokŠtandardná izba orientovaná smerom k moru - umiestnená na poschodí

Zariadenie hotela

recepciahlavná reštaurácia s miestnou a medzinárodnou kuchyňoureštaurácia na plážibarWi-Fi (zadarmo)bazén so sladkou vodou (ležadlá a slnečníky zadarmo)

Pláž

nádherná piesočnatá s bielym pieskomležadlá a slnečníky zadarmouteráky za zálohureštaurácia na pláži (podávajú sa tu obedy a nealkoholické nápoje)

Šport a zábava za príplatok

masážepotápanievodné športy na pláži

Stravovanie v cene

Soft All inclusive: od 10.00-22.00 je možné čerpať v čase a na miestach určených hotelom a zahŕňa raňajkyobedy a večere formou bufetuneobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických nápojov vrátane čaju a filtrovanej kávy.

Stravovanie za príplatok

miestne alkoholické nápoje - klienti môžu v rámci tohto príplatku neobmedzene konzumovať v čase od 10.00-22.00 na miestach určených hotelom nasledovné nápoje - miestne pivomiestne biele a červené vínomiestny alkoholický nápoj (Konyagi)