Constance Moofushi

Popis

Poloha

V západnej časti Ari Atolu na ostrove s rozlohou 280m x 160m s tromi prekrásnymi lagúnami a piesočnou plážou ako z príbehu Robinson Crusoe sa rozprestiera dizajnérsky veľkoryso riešený komplex s vysokou úrovňou službieb známej hotelovej siete Constance. Vzdialenosť od Male je 80 km, transfer hydroplánom 25 min.

Vybavanie

Dve reštaurácie, dva bary, bazén s integrovaným detským bazénom (ležadlá, slnečníky a osušky pri bazéne a na pláži sú zdarma). K vybaveniu patrí aj knižnica, lounge, Spa centrum „Le Spa Constance“ s 8 miestnosťami na procedúry a pavilónom na cvičenia jogy.ŠPORT A ZÁBAVA: V cene podľa dostupnosti: plážový volejbal, biliard, windsurfing, vodné bicykle, kajaky, fitnes centrum. Za poplatok: PADI potápačská škola, joga, masáže a procedúry v SPA. Príležitostne večerná zábava a živá hudba. Príjemnou službou navyše je bezplatné využitie salónika Constance Lounge na letisku v Male.

Ubytovanie

Moderne vybavené štýlové vilky s rozlohou cca 57m2 s výhľadom na more jednou spálňou a obývacím kútom so sedením, kúpeľňa s oddelenou sprchou a príslušenstvom, telefón, LCD TV, Apple Mac Mini – pripojenie na iPod, CD-/DVD prehrávač, bezplatné pripojenie na internet WLAN, minibar, trezor, klimatizácia, ventilátor, varná kanvica na kávu a čaj, terasa s nábytkom. Za doplatok vodné vilky s rozlohou 66m2 s klimatizovanou kúpeľnou a rovnakým vybavením, ako aj Senior vodné vilky 94 m2 majú vonkajšiu vaňu a kávostroj na presso.

Stravovanie

All inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov, počas týždňového pobytu možnosť 1 x večere c á la carte reštaurácii (nutná rezervácia vopred), poobede pancakes, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje v baroch a reštauráciách od 10:00- 01:00, minibar (1 x denne doplnený), vybrané druhy cigariet v baroch, jeden 90 min. výlet loďou Dhoni, šnorchlovanie pri koralovom útese.