Bin Majid Beach Hotel

Popis

Popis

Veľmi príjemný štvorposchodový hotel strednej kategórie sa nachádza priamo na krásnej piesočnatej pláži (prístupnej po schodoch), približne 10 minút jazdy od centra Ras Al Khaimah a 80 km od Dubaja. Hotel odporúčame aj rodinám s deťmi. Vo vzdialenosti 15 km sa nachádza aquapark.

Vzdialenosť

- vzdialenosť od pláže pri pláži - vzdialenosť od letiska 80 km - vzdialenosť od centra 10 km - nákupné možnosti v blízkosti hotela

Ubytovanie

- dvojlôžková izba s možnosťou 1 prístelky, individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, televízor so satelitným príjmom, minibar (za poplatok), trezor, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s vaňou, sušič vlasov, WC)

Zariadenie hotela

- vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, bar, záhradná kafetéria, detské ihrisko, požičovňa áut, bazén (ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo), pripojenie na internet (za poplatok), detský bazén

Pláž

- piesočnatá, prístup na pláž po schodoch, ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo

Šport a zábava zadarmo

- stolný tenis, volejbal, nepravidelné večerné programy (živá hudba), fitness

Šport a zábava za príplatok

- masáže, vodné športy na pláži

Stravovanie v cene

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu

Stravovanie za príplatok

All Inclusive: 11:00 - 22:00, zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických nápojov a alkoholických nápojov podľa ponuky hotela. Je možné čerpať na miestach a v čase určenom hotelom.