Sindbad Aquapark Hotel

Popis

Popis

Egypt / Hurghada / Hurghada - juh. Hotel Sindbad Aquapark je súčasťou hotelového komplexu Sindbad Club ležiaceho v peknom prostredí neďaleko centra Hurghady. V blízkosti hotela sa nachádza promenáda s barmi, reštauráciami a obchodmi. Hosťom je k dispozícii krásna piesočnatá pláž nachádzajúca sa za cestou pri sesterskom hoteli Sindbad Beach, kde môžu klienti zadarmo využívať ležadlá a slnečníky. V rámci all inclusive je i plážový bar. Nielen deti ocenia prítomnosť toboganov a šmykľaviek pri hoteli Sindbad Beach, ktoré môžu tiež využívať zadarmo. Odporúčame predovšetkým milovníkom vodných radovánok a rodinám s deťmi.

Vzdialenosť

pláže: 400 m (cez cestu pri hoteli Sindbad Beach Resort), od letiska: 7 km, od centra: 3 km, od nákupních možností: v hoteli

Ubytovanie

Štandardná izba: individuálna klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, minibar, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou, sušič vlasov, WC), trezor na recepcii (zadarmo)

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 3 reštaurácie s obsluhou (rezervácia nutná), 2 bary, diskotéka, pripojenie na internet (za poplatok), Wi-Fi pripojenie (za poplatok), aquapar, kbazén s oddelenou detskou časťou (ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo), detský klub, detské ihrisko, zmenáreň, amfiteáter, kaviareň, orientálna kaviareň, konferenčná miestnosť

Pláž

piesočnatá (pri hoteli Sindbad Beach), ležadlá, slnečníky a osušky (zadarmo), plážový bar (pri hoteli Sindbad Beach)

Šport a zábava zadarmo

animačné a nepravidelné večerné programy, plážový volejbal, tenisové kurty (osvetlenie a vybavenie za poplatok), futbal

Šport a zábava za príplatok

stolný tenis, biliard, šípky, sauna, masáže, potápanie, vodné športy

Stravovanie v cene

All Inclusive: je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa raňajky, obedy, večere formou bufetu a ľahké občerstvenie počas dňa, zmrzlinu. Neobmedzené množstvo miestnych nealkoholických (postmixové nápoje, voda, káva, čaj) a alkoholických nápojov (víno, pivo, likéry, tvrdý alkohol).