Stella

Popis

:
apartmánové byty spĺňajú základný štandard. Spolu s prírodnými a umelo vytvorenými danosťami strediska je tento typ dovolenky vhodný pre všetky vekové kategórie, najmä však pre rodiny s deťmi.

Poloha:
kvalitný dvojposchodový apartmánový dom s možnosťou aj klimatizovaných apartmánov sa nachádza v centrálnej časti BIBIONE SPIAGGIA, na ulici Via Andromeda 139. Asi 80 m od širokej piesočnatej pláže, v blízkosti hlavnej  pešej zóny s nákupnými a zábavnými možnosťami.

Ubytovanie:
všetky apartmány sú vybavené kuchynským kútom so základným vybavením (kuchynská linka, plynový sporák, chladnička,  kuchynský riad), vlastným príslušenstvom (sprcha, WC), TV, balkónom, bez výťahu. Vybavenie apartmánov je štandardné.

Hotel:


Izby:


Apartmány:
Bilocal  2+2 – apartmánové byty pre max. 4 osoby, s klimatizáciou(za príplatok), obývacia časť s kuchynskou linkou a gaučom pre dve osoby, spálňa s dvojlôžkom, balkón. Bilocal 3+1 – apartmánové byty pre max. 4 osoby, obývacia čast s kuchynskou linkou a jedným lôžkom, spálňa s dvojlôžkom a jedným lôžkom, balkón. Bilocal 2+1+1 – apartmánové byty pre max. 4 osoby, obývacia časť s kuchynskou linkou a jedným lôžkom pre 1 osobu, spálňa s dvojlôžkom a čiastočne oddelenou časťou (tzv. nikou) s jedným lôžkom, balkón. Trilocal – apartmánové byt y s 2 spálňami  - v jednej  aj v druhej  sú 2 lôžka, a obývacou izbou s kuchynským kútom a príležitostným lôžkom  pre 2 osoby.  Vhodné pre maximálne 6 osôb. Apartmány sú klimatizované (za príplatok).

Stravovanie:
individuálne, alebo možnosť navštíviť niektorú z množstva typických talianskych reštaurácii a pizzerií.

Pláž:
8km dlhá a 300 m široká čistá piesčitá pláž s pozvoľným vstupom do mora, so sprchami, slnečníkmi a ležadlami, lemovaná po celej dĺžke promenádou pre peších a cyklistov. Plážový servis (slnečník, polohovateľné kreslo, ležadlo) a parkovné pre 1 auto  je zahrnuté v cene za apartmán.

Doprava:
autobusová, individuálna

Program:


Cena zahrňuje:
prenájom apartmánu na 7 nocí, plážové poplatky (slnečník + ležadlo + polohovateľné kreslo), služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci),  parkovanie pri dome pre 1 auto na každý apt. * AKCIA: 10 nocí za cenu 7 nocí - pobyty označené * sú predĺžené na 11 dní/ 10 nocí. ** AKCIA: 11 nocí za cenu 7 nocí - pobyty označené ** sú predĺžené na 12 dní/ 11 nocí. *** AKCIA: 13 nocí za cenu 7 nocí - pobyty označené *** sú predĺžené na 14 dní/ 13 nocí.

Cena nezahrňuje:
komplexné poistenie 2,55 EUR/os./deň,  upratovanie apartmánov, posteľnú bielizeň (možnosť doobjednať). Kaucia: pre klientov s vlastnou dopravou 50,- EUR, kaucia sa platí v Bibione a v prípade nepoškodeného apartmánu na záver pobytu sa vracia. KLIM BUS 85,- EUR, jednosmerná doprava 65,- EUR, miestenka 7,- EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania a za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 20,- EUR/os. Nástupné miesta: NR, TT, BA bez príplatkov, NZ, KN, TO, PN, PE - 8,- EUR, TN, ZH, PD, PB - 10,- EUR, BB, ZV, ZA, MT - 12,- EUR. Upozornenie: termíny uvedené v tabuľke sú termíny ubytovania, pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným dátumom nástupu na ubytovanie a termín návratu vždy deň po ukončení pobytu.

Typ stravy: