Hotel Mercury

Popis

Veľmi kvalitný, moderný, rodinný hotel sa nachádza iba 150 m od krásnej piesočnatej pláže priamo v centre strediska Slnečné pobrežie. Hotel uprednostňuje rodiny s deťmi.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar s WiFi, snack bar, vonkajší bazén, bar pri bazéne, detský bazén so šmykľavkou, detská postieľka, detské ihrisko, detský klub, animačné programy. Za poplatok: trezor, zmenáreň, najväčšie fitnes na pobreží, biliard, cafe bar, internetový kútik, parkovisko.

Ubytovanie:
moderne zariadené, individuálne klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek. V každej izbe sa nachádza SAT-TV, telefón, minibar, kúpeľňa (sprcha alebo vaňa/WC), sušič na vlasy, balkón. Za poplatok: internet.

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE
Raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov. Počas dňa ľahké občerstvenie, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje. Presný opis All Inclusive dostanete v hoteli.

Oficiálna kategória:
****

Naše hodnotenie:
****+: zrekonštruovaný moderný hotel situovaný priamo v centre strediska Slnečné Pobrežie. Ideálny pre rodiny s deťmi, vzhľadom na jeho polohu a bohaté možnosti zábavy pre deti.