Hotel Le Meridien Al Aqah Beach Resort

Popis

Poloha

Priamo na cca 230 m dlhej piesočnatej pláži al Aqah na východnom pobreží SAE, 49 km od centra Fujairah. Letisko v Dubaji je vzdialené približne 160 km. Niekoľko krát týždenne premáva hotelový autobus do centra Fujairah a do nákupného centra “Dubai City Center” v Dubaji.

Vybavanie

Moderný hotel ponúka ubytovanie v 218 komfortných izbách. K vybaveniu hotela patrí 9 reštaurácií a barov (thajská, indická, talianska, barbecue, medzinárodná reštaurácia, plážový bar, bar pri bazéne, lobby café a bar na 20. poschodí s nádherným výhľadom na Indický oceán), veľký bazén s ležadlami a slnečníkmi, ayurvéda-centrum, sauna, jacuzzi, parný kúpeľ, obchodíky. ŠPORT A ZÁBAVA: V cene: squash, plážový volejbal, 3 tenisové kurty, fitnes centrum, biliard, stolný tenis, šípky a nemotorizované vodné športy. Za poplatok: požičovňa tenisových rakiet a loptičiek, masáže, minigolf, motorizované vodné športy, kurzy potápania v PADI centre priamo v hoteli.

Ubytovanie

Moderne zariadené štandardné izby (cca 48 m2) sú vybavené kúpeľňou, sušičom vlasov, kúpacími plášťami a papučami, LCD TV, DVD prehrávačom, rádiom, telefónom, prístupom na internet (za poplatok), klimatizáciou, minibarom, trezorom, varnou kanvicou. Ďalšie kategórie: izby Deluxe, Superior, rodinné izby, izby Royal Club a Executive suity.

Stravovanie

Polpenzia formou bohatých bufetových stolov. Za poplatok možnosť doobjednať all inclusive, ktorý zahŕňa: raňajky, obedy a večere, vybrané nápoje (minerálna voda, soft drinky, víno a vybrané destiláty) od 12:00-24:0 hod v reštaurácií Views, Baywatch bare a pool bare.

Pre deti

Detský klub Penguin – animácie pre deti, detské pečenie, maľovanie na tvár, maľovanie tričiek, detská disco, minigolf, detské ihrisko, detský bazén, kino.