Tamanco

Popis

Tento príjemný zrekonštruovaný hotel, leží v pokojnej časti Rivazzurra, v obľúbenom letovisku Rimini. Rozľahlá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, sa nachádza 300 metrov od hotela. Rušné centrum, ktoré ponúka pestrú škálu možností ako využiť voľný čas, sa nachádza od hotela len príjemnou prechádzkou - nájdete tu relax, posedenie v príjemných taverničkách, pizzeriách a kaviarničkách pri vynikajúcej talianskej káve.

Vybavenie:
Vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar, klimatizácia, slnečná terasa, TV miestnosť, wifi za poplatok, 2 výťahy, parkovisko cca 200 metrov od hotela za poplatok. Za poplatok: chladnička na izbe, jacuzzi za poplatok. K dispozícii sú izby pre telesne postihnutých.

Ubytovanie:
Klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek, sprcha s WC, TV so satelitom, wifi, telefón, fén, trezor, balkón.

Stravovanie:
Hotel sa ponúka s polpenziou. Raňajky sú podávané formou bufetu a večere výberom z menu spolu so zeleninovým bufetom.

Oficiálna kategória:
***

Naše hodnotenie:
***: Hotel Tamanco poskytuje svojím návštevníkom príjemné ubytovanie a skvelú polohu. Bezprostrednú blízkosť krásnej pláže, adrenalínové vodné športy, i bohatá história potešia všetky vekové kategórie.