Hotel Sayanora Park

Popis

Popis ubytovania:
V letovisku Side, popri mnohých luxusných komplexoch, bol postavený veľmi príjemný, menší hotel Sayanora Park. Má fantastickú polohu, iba 15 minút pešou chôdzou od historického centra. Tu si môžete užiť krásne prechádzky v nádhernom prístave, prípadne obzrieť antické pamiatky tohto starodávneho mestečka. Pláž v Side je považovaná za najkrajšiu na Tureckej riviére. Veľké centrum Manavgat je vzdialené 8 km a na letisko v Antalyi je to 65 km.

Naša kategória:
***+

Oficiálna kategória:

***Kapacita:
102 izieb

Pláž:
krásna piesočnatá - len cca 120 m.

Vybavenie / Šport / Zábava:
vstupná hala s recepciou  lobby  vnútorná a vonkajšia reštaurácia  lobby bar  detské ihrisko  turecký večer 1x za týždeň  animácie slnečníky a ležadlá pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok 2 bazény pre dospelých 2 bazény pre deti masáže v priestoroch vedľajšieho hotela (za poplatok) vodné športy (za poplatok).

Ubytovanie / Vybavenie:

štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky rodinné izby pre max. 4 osoby (pevné lôžka) izby sú s výhľadom na bazén alebo do záhrady klimatizácia TV minibar trezor sušič na vlasy kúpeľňa so sprchou alebo vaňou / WC telefón balkón alebo terasa.Stravovanie:
all inclusive.

Náš názor:
Obľúbený rodinný hotel v krásnom prostredí - lacnejšia možnosť, aby ste si užili čarovné mesto Side.

Web:
www.sayanorahotel.com/park/en

All  inclusive:

~ raňajky, obedy a večere formou bufetu

~ popoludňajší snack a miestne nealkoholické nápoje v bare na pláži

~ popoludňajšia káva, čaj, sladkosti v bare pri bazéne

~ miestne nealkoholické a alkoholické nápoje podávané počas jedla a v bare pri bazéne v časoch 10:00 - 23:00 h

~ za poplatok: všetky dovážané nápoje, džúsy z čerstvého ovocia, masáže, vodné športy, požičovňa áut, lekár, čistiareň, slnečníky a ležadlá na pláži