Habtoor Grand Resort & Spa

Popis

Poloha

Hotel sa nachádza na známej pláži Jumeirah Beach, neďaleko štvrte Dubaj Marina. V blízkosti hotela je pešia zóna s množstvom obchodov a reštaurácií. Medzinárodné letisko je vzdialené cca 30 km.

Vybavanie

Moderný hotelový komplex je obklopený krásnou tropickou záhradou s 2 bazénmi. Lákadlom je vnútorný bazén na 3. poschodí medzi dvoma výškovými budovami s nádherným výhľadom. Súčasťou komplexu sú 4 tenisové a 2 squashové kurty, fitnes centrum. K dispozícii je 18 tematických barov a reštaurácií. Junior Jungle Club ponúka zábavu pre mládež od 12 rokov – bazén so šmyklávkami, hry. Relax ponúka Elixir Spa. ŠPORT A ZÁBAVA: V cene: tenisové kurty, fitnes centrum, plážový futbal, plážový volejbal. Za poplatok: vstup do Elixir Spa centra.

Ubytovanie

Moderne zariadené priestranné izby s nádychom arabského dekoru sú vybavené kúpeľňou, kúpacími plášťami, sušičom vlasov, klimatizáciou, SAT-TV, DVD prehrávačom, telefónom, minibarom, trezorom a pripojením na internet (za poplatok). Ďaľšie kategórie: Izby Tower, rodinné izby, izby Grand Club, suity.

Stravovanie

Raňajky formou bohatých bufetových stolov. Možnosť doplatiť polpenziu.

Pre deti

Detský klub (4-12 rokov), detské ihrisko, lezecká stena, detský bazén.