Hotel Milan

Popis

Poloha

nachádza sa v juhovýchodnej časti letoviska, oproti penziónu Lebed, približne 350 m od centra Primorska. Zábavný Aquapark s bazénmi a tobogánmi je vzdialený cca 1 km.

Popis

rodinný hotel, zariadený štýlovým nábytkom s príjemnou atmosférou. Od severnej piesočnatej pláže je vzdialený cca 300 m a od južnej cca 350 m. Obe pláže sú dlhé a priestranné, s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky za poplatok. Priamo pred hotelom môžete využívať bezplatné verejné parkovisko. Obľúbený hotel rodinného typu s výbornou polohou, vhodný pre klientov všetkých vekových kategórií.

Vybavenie

recepcia, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma, lobby bar. Možnosť WiFi pripojenia v celom hoteli zdarma.

Ubytovanie

klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou až 2 prísteliek, sprcha/WC, chladnička, TV-kábel, telefón, sú jednoducho a účelne zariadené. Detská postieľka na vyžiadanie zdarma (obmedzený počet).

Strava

bez stravy, možnosť doobjednať raňajky, obedy alebo večere v blízkej reštaurácii (spôsob podávania stravy obsluha).

Sport

vodné športy na pláži. Na konci severnej pláže sa nachádza nudistická pláž. Stredisko ponúka aquapark, tenisové kurty, futbalové a basketbalové ihriská, prenájom bicyklov. Za poplatok možnosť prenajať si vodné bicykle, windsurfing, jazdu na vodnom banáne. Možnosť potápania. Súčasťou strediska sú aj diskotéky, reštaurácie, bary a folklórny program.