Movenpick Resort Soma Bay

Popis

Popis

Luxusný hotelový komplex ponúka vysoký štandard služieb a nachádza sa priamo na prekrásnej piesočnatej pláži. Vďaka rozlohe 150 km? ponúka zázemie ako pre aktívnu tak i pre pasívnu dovolenku. Nájdete tu niekoľko bazénov, spa, saunu či využitie pre milovníkov potápania a windsurfingu. Hotel je vhodný pre náročnú klientelu a odporúčame ho všetkým vekovým kategóriám.

Vzdialenosť

- pláže 0 m - letiska 45 km - centra 50 km - nákupných možností 8 m

Ubytovanie

- dvojlôžková izba, individuálnenastaviteľná klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, minibar (1 x fľaša vody a nealko nápoje/zadarmo), vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, sušič vlasov, WC), trezor na izbe alebo na recepcii (zadarmo), set na prípravu kávy a čaju, francúzske okno Za príplatok izba Deluxe (dvojlôžková izba, možnosť 1 prístelky, balkón) rodinná izba (dvojlôžková izba, možnosť 2 prísteliek pre deti)

Zariadenie hotela

- vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 2 a la carte reštaurácie (orientálna a talianska/nutná rezervácia, 1 x pobyt/zadarmo), niekoľko barov, Wi-Fi pripojenie v celom areáli (zadarmo), konferenčná miestnosť (rozloha 500m? vhodná pre uskutočnenie osláv, konferencií), 3 bazény (ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo), detský bazén, miniklub, detské ihrisko

Pláž

- piesočnatá , ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo, plážový bar

Šport a zábava zadarmo

- animačné a večerné programy, tenisový kurt (osvetlenie a športové vybavenie za poplatok), stolný tenis, biliard, plážový volejbal, fitness, vodný aerobic, tanečné hodiny, sauna

Šport a zábava za príplatok

- masáže, salón krásy

Stravovanie v cene

ALL INCLUSIVE: 10:00 - 22:00, je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa raňajky, obedy, večere formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa, zmrzlina pre deti, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických nápojov (filtrovaná káva, postmixové nápoje) a miestnych alkoholických nápojov. Počas večere sa vyžaduje formálne oblečenie.