Hotel Atlantis The Palm

Popis

Poloha

Na svetoznámom umelo vytvorenom ostrove v tvare palmy Palm Jumeirah, na cca 1,4 km dlhej piesočnatej pláži. Centrum mesta je vzdielené cca 30 km, letisko v Dubaji cca 35 km.

Vybavanie

Prvý hotel v prevádzke na umelo vytvorenej palme v Arabskom zálive, otvorený v septembri 2008. jeho tvorcov inšpirovalo potopené bájne mesto Atlantída (Atlantis). Výnimočný rezort ponúka svojim hosťom 16 reštaurácií, barov a salónikov, medzi inými aj reštauráciu Ossiano so šéfkuchárom Santi Santamariom, ocenenú 3 hviezdičkami Michelin. Nezabudnuteľné zážitky sľubujú 2 sústavy bazénov a najmä Aquaventure, vodný park s množstvom atrakcií, rozkladajúci sa na ploche 17 ha a jedinečné a najmodernejšie tréningové centrum pre delfíny Dolphine Bay (za poplatok). V 7 prepojených bazénoch našli tieto charizmatické tvory svoj domov. V úžase možno sledovať ďaľšiu svetovú atrakciu, najväčšie podmorské akvárium “The Lost Chambers”, podmorský svet s viac ako 65 000 morskými živočíchmi. K vybaveniu hotela patrí nákupná pasáž s obchodmi renomovaných značiek, moderné fitnes centrum, nočný klub Sanctuary, či Atlantis Spa na 2 podlažiach. ŠPORT A ZÁBAVA: V cene: lezecké steny, tenisové kurty. Za poplatok: požičovňa tenisových rakiet a loptičiek. Masáže a procedúry.

Ubytovanie

Deluxe izby (cca 47 m2) sú vybavené dvoma posteľami typu King size (vhodné pre 2 dospelých a 2 deti), kúpeľňou s kúpacími plášťami a papučami, sušičom vlasov, klimatizáciou, minibarom, trezorom, SAT-TV, francúzskym balkónom a výhľadom na Arabský záliv alebo Palm Jumeirah. Ďaľšie kategórie: Atlantis izby na vyšších podlažiach, Imperial Club izby s prístupom do Imperial VIP salónika, exkluzívne Terrace suity s oddelenou obývacou časťou a veľkým balkónom, Executive suity.

Stravovanie

Raňajky formou bohatých bufetových stolov. Možnosť doobjednať polpenziu.

Pre deti

Destký klub Atlantis (3-12 rokov), klub Rush pre mládež (10-17 rokov, za poplatok), počítačové hry, videohry. Pre dojčatá poskytuje hotel komplet vybavenie (sterilizátory, ohrievače, detské stoličky, postieľky).