Hotelový komplex Resnik

Popis

POLOHA

rekreačný areál Kaštelanskej riviéry, cca 5 km od Trogiru a 15 km od Splitu, s ktorým má pravidelné autobusové spojenie. Hotelový areál sa nachádza priamo na pláži.

POPIS

hotelový komplex pozostáva z ubytovacej časti – hotel a bungalovy, reštaurácie, recepcie, lobby baru a internetový kútik (za poplatok). Pláž je piesočno-kamienková s pozvoľným vstupom, nájdete tu aj kamenistú časť s betónovými platňami a trávnik. Súčasťou areálu sú rôzne športoviská. Slnečníky a ležadlá na pláži sú za poplatok. Parkovanie v areáli je pre hostí zadarmo.

UBYTOVANIE

hotel – dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (rozkladacia posteľ, preto je potrebné zvážiť ubytovanie 3. dospelej osoby), s vlastným sociálnym zariadením, TV a balkónom. Izby obrátené na morskú stranu sú za príplatok. Izby s klimatizáciou sú za príplatok. Detská postieľka je na vyžiadanie (3,- € / deň).

bungalovy – sú prízemné murované budovy rozmiestnené v parku.

„Biele bungalovy“ nie sú zrekonštruované, majú 3 pevné lôžka, vlastné sociálne zariadenie a skriňu, sú vhodné pre menej náročných klientov.

„Ružové bungalovy“ sú čiastočne zrekonštruované, majú 4 pevné lôžka, skriňu, vlastné sociálne zaradenie a TV. Pred všetkými bungalovmi je malá terasa s plastovým nábytkom. Detská postieľka je na vyžiadanie (3,- € / deň).

STRAVOVANIE

all inclusive.

ŠPORT A ZÁBAVA

športoviská v areáli – futbalové, basketbalové a tenisové, možnosť surfovania, plážový volejbal, bedminton, stolný tenis, detské ihrisko, vodné športy na pláži, fakultatívne výlety, individuálne výlety do Trogiru a Splitu.

www.resnik-hotel.hr